СПУ має намір ввести безвідсоткові кредити на розвиток села

Соціалістична партія України (СПУ) має намір ввести безвідсоткові кредити на розвиток села обсягом не менше 2% від ВВП. Про це йдеться в проекті передвиборної програми СПУ, оприлюдненій сьогодні для обговорення.

У пункті програми, направленому на забезпечення продовольчої безпеки, також значаться такі пропозиції: залишити землю у власності народу, надавши право застави на орендований пай; створення державного земельного банку, який надаватиме державні дотації та кредитування сільгоспвиробника за мінімальними відсотками.

«Для продовольчої безпеки буде запроваджено прозорий механізм держзамовлення на сільгосппродукцію в обсязі відповідного продовольчого кошика для всієї країни», - також сказано в проекті програми.

Пропозиції та зауваження до програми СПУ просить надсилати на електронну адресу zagal@socialist.in.ua з позначкою «обговорення передвиборчої програми».

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся