Список кандидатів від "Батькивщини" по мажоритарних округах (частина 2)

Список мажоритарних кандидатів від "Батьківщини". Частина друга. Першу частину дивіться тут.

Кіровоградська область                          (5 округів)

м. Кіровоград, Ленінський район  99 Табалов Андрій Олександрович                       
м. Бобринець 100 Гранатова Ольга Арсентіївна
смт. Голованівськ 101 Чорноіваненко Олександр Анатолійович                                   
м. Знам'янка 102  
м. Олександрія 103 Журавльов Віталій Володимирович                                  
Луганська область                              (11 округів)           м. Луганськ, Артемівський район 104 Алєв Дмитро Сергійович                                                       
м. Луганськ, Жовтневий район 105 Перетяка Олег Павлович                                         
м. Сєвєродонецьк 106  Самарський Сергій Вікторович                                       
м. Лисичанськ 107 Теросипов Вячеслав Михайлович                                       
м. Красний Луч 108  
м. Краснодон 109 Моравський Юрій Вікторович                                 
м. Алчевськ 110 Данченко Віктор Іванович                                 
м. Свердловськ 111 Бондарев Віктор Леонідович                               
м. Рубіжне 112 Радченко Ігор Олександрович                                     
м. Сватове 113 Слепцов Микола Миколайович                                                
смт. Станиця Луганська 114 Кравченко Ольга Ігнатівна                                                                                       
Львівська область                                   (12 округів)  м. Львів, Сихівський район 115 Хміль Михайло Михайлович                                                    
м. Львів, Залізничний район 116  
м. Львів, Франківський район 117 Васюник Ігор Васильович                                                       
м. Львів, Личаківський район 118  
м. Броди 119  
м. Городок 120 Чорновол Тетяна Миколаївна                                               
м. Дрогобич 121 Ілик Роман Романович
м. Яворів 122 Пазиняк Василь Степанович                                                                             
м. Перемишляни 123 Котеляк Лідія Леонідівна                                            
м. Сокаль 124  Курпіль Степан Володимирович                                                
м. Старий Самбір 125  
м. Стрий 126 Канівець  Олег Леонідович                                        
Миколаївська область                                  (6 округів) м. Миколаїв, Заводський район 127  
м. Миколаїв, Ленінський район 128 Мудрак   Олег Іванович                                   
м. Миколаїв, Центральний район 129 Підберезняк Вадим Іванович
м. Баштанка 130 Бриченко Ігор Віталійович                                
м. Вознесенськ 131  
м. Первомайськ 132 Корнацький Аркадій Олексійович                        
Одеська область                     (11 округів)   м. Одеса, Київський район 133 Остапенко Олександр Анатолійович                                   
м. Одеса, Малиновський район 134 Усов Костянтин Глібович
м. Одеса, Приморський район 135 Усов Володимир Володимирович                              
м. Одеса, Суворовський район 136 Сомов Олександр Олегович                               
м. Котовськ 137  
смт. Ширяєве 138 Задорожнюк Василь Миколайович                                           
м. Роздільна 139 Горін Олександр Васильович                              
м. Біляївка 140 Шумський Сергій Станіславович                                         
м. Татарбунари 141  
м. Арциз 142 Борняков Олександр Сергійович                            
м. Ізмаїл 143 Дідух Анатолій Васильович
Полтавська область                           (8 округів) м. Полтава, Октябрський район 144   Хрістов Дмитро Іванович                                
м. Полтава, Київський район 145  
м. Кременчук  146 Таран Віктор Васильович
м. Миргород  147 Коваленко Юрій Миколайович                              
м. Лубни 148 Іванов Володимир Миколайович                             
м. Карлівка 149 Река Андрій Олександрович                             
м. Комсомольськ  150  
м. Лохвиця 151 Карнаух Микола Васильович
Рівненська область                                                        (5 округів) м. Рівне 152  
м. Рівне 153 Вознюк Юрій Володимирович                           
м. Дубно 154 Королюк Валентин Анатолійович                                  
м. Дубровиця 155  Кошин Сергій Мефодійович                              
м. Сарни 156 Кучерук Микола Герасимович                                                 
Сумська область                                 (6 округів) м. Суми 157 Медуниця Олег Вячеславович                             
м. Білопілля 158  
м. Глухів 159  
м. Шостка 160 Сербін Юрій Сергійович                                   
м. Ромни 161 Шульга Володимир Петрович                                   
м. Охтирка 162 Купрейчик Ірина Валеріївна                             
Тернопільська область                                            (5 округів) м. Тернопіль 163  
м. Збараж 164  
м. Зборів 165 Бойко Володимир Богданович                           
м. Теребовля 166 Апостол Михайло Володимирович                        
м. Чортків 167 Стойко Іван Михайлович
Харківська область                              (14 округів)           м. Харків, Дзержинський район 168 Балута Ігор Миронович                                                                                     
м. Харків, Київський район 169 Кірш Олександр Вікторович                                  
м. Харків, Московський район 170 Авдєєва Лілія Геннадіївна                                                                    
м. Харків, Фрунзенський район 171 Храпко Кирило Євгенійович                                
м. Харків, Орджонікідзевський район  172 Світличний Олександр Вікторович                                               
м. Харків, Комінтернівський район 173 Підгорний Олексій Тимофійович                        
м. Харків, Ленінський район 174  
м. Дергачі 175 Варченко Іван Григорович                               
м. Чугуїв  176 Ільгов Андрій Олегович                                             
м. Куп'янськ  177 Ровчак Андрій Яковлевич                                     
м. Балаклія 178 Прокопенко Петро Андрійович                         
м. Красноград  179                             
смт. Золочів 180 Дмитрієв Анатолій Анатолійович                      
м. Зміїв 181 Глушко Вадим Олександрович                                          
Херсонська область                                            (5 округів) м. Херсон, Суворовський район 182 Урсуленко Олексій Анатолійович                                      
м. Херсон, Комсомольський район 183 Кичинський Анатолій Іванович                       
м. Нова Каховка 184 Терлецький Юрій Сергійович                             
м. Каховка 185  
м. Цюрупинськ 186 Гончарський Іван Львович                                      
Хмельницька область                        (7 округів) м. Хмельницький 187 Лукашук Олег Григорович                                  
м. Хмельницький 188 Беспалов Дмитро Анатолійович                         
м. Красилів 189  
м. Шепетівка 190 Сидор Василь Богданович                                 
м. Старокостянтинів 191 Мурза Валерій Григорович                                
м. Дунаївці 192 Мусій Мирослав Ярославович
м. Кам'янець-Подільський 193 Ярема Ростислав Тарасович
Черкаська область                                                         (7 округів) м. Черкаси, Придніпровський район 194 Булатецький Микола Іванович                        
м. Черкаси, Соснівський район 195 Гресь Володимир Анатолійович                        
м. Корсунь-Шевченківський 196 Сінгаєвський Олександр Миколайович                                         
м. Канів 197 Даценко Леонід Миколайович                           
м. Сміла 198  
м. Жашків 199 Бондаренко Анатолій Васильович                                  
м. Умань 200 Поляков Максим Анатолійович                                                              
Чернівецька область                          (4 округи) м.Чернівці, Шевченківський район 201 Федорук Микола Трохимович                              
м. Сторожинець  202 Фищук Олександр Георгійович                      
м. Новоселиця 203  
м. Хотин 204 Мельник Василь Миколайович                                                      
Чернігівська область                         (6 округів) м.Чернігів, Новозаводський район 205 Дубіль Валерій Олександрович                        
м. Чернігів  206 Поліщук Володимир Андрійович                                   
м. Корюківка  207 Журман Сергій Миколайович
м. Бахмач 208 Неволько Вячеслав Анатолійович                                   
м. Ніжин 209  
м. Прилуки 210 Лабазов Віктор Станіславович 
м. Київ                                             (13 округів) м. Київ, Голосіївський район 211 Терьохін Сергій Анатолійович
м. Київ, Дарницький район 212 Ярема  Віталій Григорович
м. Київ, Деснянський район 213 Яворівський Володимир Олександрович
м. Київ, Дніпровський район  214 Ганущак Юрій Іванович
м. Київ, Деснянський район 215  
м. Київ, Дніпровський район 216 Ляпіна Ксенія Михайлівна
м. Київ, Оболонський район 217 Бригинец Олександр Михайлович
м. Київ, Святошинський район 218 Ар'єв Володимир Ігорович
м. Київ, Святошинський район 219 Бондаренко Володимир Дмитрович
м. Київ, Подільський район 220 Чорноволенко Олександр Віленович
м. Київ, Печерський район 221 Ємець Леонід Олександрович
м. Київ, Солом'янський район 222 Андрієвський Дмитро Йосипович
м.Київ, Шевченківський район 223  
м. Севастополь                                                     (2 округи) м. Севастополь, Гагарінський район 224 Тюлєнєв Сергій Анатолійович                                  
м. Севастополь, Ленінський район 225 Печенева Юлія Миколаївна
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся