Спецслужби Великобританії готуються до можливих терактів у Лондоні

НовиниНадзвичайні події    31.07.2016 - 20:05
Фото: поліція Лондона
Фото: поліція Лондона

Розслідують 4-5 випадків, пов'язаних із підготовкою терактів у Сполученому Королівстві

Спецслужби Великобританії розслідують щонайменше чотири випадки, пов'язані з підготовкою терактів у Сполученому Королівстві, а поліція не виключає можливості терористичних атак у Лондоні. Про це з посиланням на високопоставленого співробітника британських спецслужб повідомляє газета Sunday Times.

За даними джерела, нині в Британії розслідують чотири-п'ять справ, у яких присутній намір зловмисників вчинити теракт.

Раніше заступник міністра МВС Великобританії Бен Уоллес обговорив із керівництвом торгових мереж і операторами спортивних подій питання безпеки торгових центрів і стадіонів після недавніх терактів у Європі, передає газета.


При цьому глава поліції Лондона Бернард Хоган-Хоув в інтерв'ю газеті Mail повідомив, що питання теракту в британській столиці стоїть у формулюванні "коли, а не якщо".

Він зазначив, що серйозний рівень небезпеки терактів у Лондоні зберігається вже протягом двох років і зараз залишається високим. Також він додав, що не може гарантувати, що в місті не відбудуться атаки. Однак при високому ступені взаємодії поліції і секретних служб можливим злочинам удається запобігати, пояснив він.

Нагадаємо, раніше Європол назвав 2015 рік рекордним за кількістю терористичних нападів у країнах Європейського Союзу.

On Top