Спецпідрозділи МВС затримали і депортували з України "злодія в законі"

Вівторок 10 липня 2012 11:53

Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю і територіальний спецпідрозділ БОЗ в Донецькій області затримали і депортували за межі території України грузинського "злодія в законі", відомого в кримінальних колах як "Куцу". Про це повідомляє ГУБОЗ МВС України.

Встановлено, що кримінальний авторитет довгий час нелегально проживав на території Донецької області і в 2007 році на підставі сфальсифікованих документів отримав громадянство України.

Уродженець м. Руставі, тричі судимий у Грузії за скоєння тяжких злочинів і "коронований" у 2004 році під час перебування в слідчому ізоляторі Тбілісі, приїхав в Україну для подальшої злочинної діяльності.

В Україні сорокарічний затриманий мав вплив на криміногенну ситуацію, користувався авторитетом у кримінальному середовищі, брав активну участь в злодійських сходках і здійснював контроль над угрупованнями, які займаються скоєнням злочинів майнового характеру.

В результаті проведеної перевірки за ініціативою ГУБОЗ громадянство "Куцу" було скасовано, а злодія видворили за межі території України.

Загалом цього року завдяки роботі спецпідрозділів БОЗ, спрямованої на нейтралізацію осіб, що відносять себе до категорії "злодіїв в законі", за межі держави видворено троє таких осіб, двоє - позбавлені громадянства України, також в столиці виявлено "злодійську сходку", під час якою "короновані" злочинці планували перерозподіл сфер кримінального впливу в державі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся