Радник глави МВС заперечує підтримку однієї із сторін корпоративного конфлікту

НовиниПолітика    12.07.2016 - 13:37

Радник глави МВС Михайло Апостол заявив, що не підтримує компанію "Профіт-контроль" в конфлікті за автотранспортне підприємство агрохолдингу "Мрія", передають українські ЗМІ.

"Ті слова, які мені приписали, що я нібито підтримав "Профіт-контроль" і вважаю його правим – це все брехня. Триває слідство. У процесі багато проваджень в суді. Юридично-правової оцінки ніякої я не дам. Дві сторони на сьогоднішній день вважають, що вони праві і закон на їх стороні. Обидві сторони на сьогоднішній день вважають, що до них упереджено ставляться правоохоронні органи і допомагають іншим. Як одна сторона, так і інша сторона. Обидві сторони хотіли б, щоб цей процес дуже скоро здійснився. І я за чесне розслідування. Але я жодним чином не виступаю за "Профіт – контроль", хоча мене до нього і намагаються прив'язати", - заявив Апостол.


Нагадаємо, у ЗМІ з'явилася інформація про те, що помічник глави МВС Михайло Апостол нібито прийняв сторону компанії "Профіт-контроль" в її конфлікті з агрохолдингом "Мрія" за автотранспортне підприємство. Раніше агрохолдинг "Мрія" звинувачував "Профіт-контроль" у рейдерському захопленні свого АТП.

On Top