ua ru

Радник глави ДніпрОДА Голик підтримав соцініціативу "Тонка блакитна лінія"

Радник глави ДніпрОДА Голик підтримав соцініціативу "Тонка блакитна лінія" Фото: Юрій Голик та Олександр Гостіщев

Соціальний рух було організовано наприкінці минулого року ветераном АТО

Юрій Голик, радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації, прибув у місто Сєвєродонецьк Луганської області, щоб підтримати соціальний рух "Тонка блакитна лінія". Про це він повідомив у своєму Facebook.

Цей рух було організований наприкінці минулого року ветераном АТО, бійцем 30-ї бригади і творцем кафе Pizza Veterano Леонідом Остальцевым. Мета цієї програми - підтримка поліції України. Аналогічна програма працює у США з 1950-х років.

"Це соціальний рух, коли суспільство, громадяни і поліцейські спілкуються, допомагають один одному, підтримують один одного – це зближує, і тоді не відбувається конфліктів. Треба розуміти один одного, не провокувати, не порушувати і насамперед - не бути байдужим до праці правоохоронців і допомагати їм", - повідомив Голик.

Він також отримав з рук глави поліції Луганської області Олександра Гостіщева диплом "Тонкої синьої лінії" за допомогу поліції. Зокрема, Голик привіз в управління луганської поліції book-crossing з 300 книг, а також 200 футболок зі слоганом "Луганськ - це Україна".

Радник глави ДніпрОДА Голик підтримав соцініціативу "Тонка блакитна лінія"Радник глави ДніпрОДА Голик підтримав соцініціативу "Тонка блакитна лінія"

"Олександр Гостіщев народився в Дніпрі, очолює Патрульну Поліцію в Луганській області. Я народився в Луганську, працюю в Дніпропетровській ОДА. Україна у нас одна. Єдина і неподільна", - зазначив Голик.

Радник глави ДніпрОДА Голик підтримав соцініціативу "Тонка блакитна лінія"

Фото: Юрій Голик та Олексій Камишанський

Голик відвідав і департамент захисту Національної економіки поліції в Луганській області, де спільно з головою департаменту Олексієм Камишанським також відкрив book-crossing.