Рада ЄС рекомендувала запровадити безвізовий режим з Грузією

НовиниПолітика    05.10.2016 - 14:28
Фото: у Раді хочуть заохотити грузинські реформи
Фото: у Раді хочуть заохотити грузинські реформи
Парубій сподівається на завершення в жовтні всіх процедур в ЄС по запровадженню безвізового режиму Комітет Європарламенту підтримав надання Україні безвізового режиму, - Порошенко

Остаточне рішення повинен прийняти Європейський парламент

Рада Європейського союзу погодила переговорну позицію щодо лібералізації візового режиму з Грузією. Про це йдеться на сайті Ради.

Грузини зможуть подорожувати в країни Європейського союзу без віз на період 90 днів у 180-денний період. Європейцям тепер теж не будуть потрібні візи для відвідування Грузії на аналогічний період.

Тепер Словаччина, що головує в ЄС, почне переговори з Європарламентом для досягнення остаточної угоди.

У Комітеті постійних представників, який від імені Ради ЄС погоджував загальну позицію, сподіваються, що Європейський парламент прийме остаточне рішення, щоб грузини "могли насолоджуватися безвізовим режимом як можна швидше".

"Рада сьогодні продемонструвала сильне прагнення до безвізового режиму для громадян Грузії, прийнявши до уваги грузинські реформи. Керівництво вважає, що шлях реформ - правильний і повинен бути заохочений", - сказав президент Постійного Комітету представників Пітер Яворчик.

Нагадаємо, Рада ЄС з питань юстиції розгляне скасування віз для України 11 жовтня.

Читайте в розділі

РФ продовжила гуманітарну паузу в Алеппо ще на добу

МЗС вимагає від Росії звільнити Сенцова та Кольченка

Новий пункт пропуску на українсько-польському кордоні збудують за два роки

On Top