ua en ru

Рада ЄС 22 липня підведе підсумки розвитку української кризи

Рада міністрів закордонних справ країн Європейського Союзу у вівторок, 22 липня 2014 р., проведе засідання, в ході якого серед іншого підведе підсумки розвитку української кризи.

Рада міністрів закордонних справ країн Європейського Союзу у вівторок, 22 липня 2014 р., проведе засідання, в ході якого серед іншого підведе підсумки розвитку української кризи. Про це повідомляє прес-служба Ради ЄС.

Як відзначають в прес-службі, в ході засідання Ради ЄС підведе підсумки засідання Європейської ради 16 липня, у ході якого було прийнято рішення розширити обмежувальні заходи ЄС щодо Росії, а також обговорить подальші дипломатичні кроки.

Засідання ради пройде під головуванням верховного представника Європейського союзу із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон.

Нагадаємо, 16 липня 2014 року Європейська Рада ухвалила рішення посилити санкції проти Російської Федерації (РФ) у відповідь на її дії відносно України.

Зокрема, Європейська Рада рекомендувала Європейському інвестиційному банку призупинити фінансування нових проектів в Російській Федерації. Крім цього, держави-члени Європейського Союзу повинні координувати свої дії з Європейським банком реконструкції та розвитку з метою призупинення фінансування нових операцій в Росії.

Також, Європейська Рада закликає переглянути програми співробітництва між ЄС та РФ з метою призупинення деяких програм.