У Сомалі від голоду померли 26 людей

У Сомалі від голоду померли 26 людей
Фото: голод викликав масове переселення сотень сімей в Сомалі

В країні може початися епідемія голоду

Щонайменше 26 людей загинули від голоду протягом 36 годин в автономному районі Джубаленд на півдні Сомалі. Про це повідомляє Reuters з посиланням на радіо уряду Сомалі.

"Сомалі, як і інші країни регіону, стикається з руйнівною посухою, в результаті якої загинула худоба і знижена врожайність. В результаті цього 6,2 млн чоловік потребує продовольчої допомоги. Це приблизно половина населення країни", - повідомляє видання.

Гострий голод, що охопив Джубаленд, викликав масове переселення сотень сімей в столицю Могадішо.

Помічник міністра внутрішніх справ Джубаленда Мохамед Хусейн, заявив, що сувора засуха вбила 26 людей протягом 36 годин, всі вони жили в різних містах в областях Джуба і Гедо.

"Люди в цих районах потребують термінової допомоги", - сказав Хусейн.

За словами жителів, більшість цих міст контролювалися бойовиками Харакат аш-Шабаб, які ведуть кампанію з повалення підтримуваного Заходом офіційного уряду в Могадішо.

Нагадаємо, в ООН заявили, що близько 20 мільйонам людей загрожує голодна смерть. Заступник генсека ООН здійснив поїздки в кризові регіони Ємену, Південного Судану, Сомалі та Нігерії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся