До співбесід у Верховний суд допустили 382 кандидата

П'ятниця 31 березня 2017 13:01
До співбесід у Верховний суд допустили 382 кандидата
Фото: Верховний суд України

За результатами іспиту 382 кандидата у ВС проходять на наступний етап

За результатами першого етапу кваліфікаційного оцінювання 382 кандидата проходить на наступний етап конкурсу на посади суддів Верховного суду України. Про це повідомили в прес-службі Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

"Зокрема, 74 кандидата претендують на посади суддів Касаційного адміністративного суду, 88 - Касаційного господарського суду, 108 - Касаційного кримінального суду, 112 - Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду", - йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби, 73% кандидатів - судді, 10% - адвокати, 10% - вчені і 7% - мають сукупний стаж. Так, на посади претендують 106 кандидатів наук та 19 докторів наук. Серед всіх претендентів всього 143 жінки і 293 чоловіків. Вік наймолодшого кандидата - 32 роки, а найстаршому - 62 роки.

До співбесід у Верховний суд допустили 382 кандидата

Фото: інфографіка Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко назвав три цілі судової реформи: створити умови для нормальної роботи судової влади, без зовнішнього тиску, збалансувати незалежність судів дієвими механізмами відповідальності суддів перед суспільством і оновити судової гілки влади, формування нового суддівського корпусу.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся