Для зняття арешту і повернення бурштину в "Укрбурштин" немає законних підстав, - адвокат

НовиниПолітика    11.09.2015 - 14:43

Для скасування арешту вилученої партії бурштину відсутні законні підстави. Про це заявив адвокат, радник юридичної компанії Ario Capital Group Євген Грушовець, який представляв інтереси ДАК "Українські поліметали" у справі про заарештовану партію бурштину вагою 2,6 т.

Вчора у Рівному відбулося чергове засідання у цій справі. Суддя рівненського міського суду Сергій Наумов відмовив ДП "Укрбурштин" у задоволенні клопотання про зняття арешту з вилученої партії бурштину.

"По-перше, представники ДП "Укрбурштин" допустили важливу процесуальну помилку. Зокрема, вони були присутні на попередньому засіданні суду, коли власне на зазначену партію бурштину був накладений арешт. І мали право оскаржити рішення суду в апеляційній інстанції. Це було б логічно. Однак з незрозумілих для юридичної спільноти причин цього не зробили. Замість апеляції, вони лише внесли клопотання. Клопотання на законних підставах відхилене, а термін подачі апеляції на рішення про арешт - вже минув. Тому я не бачу правових підстав для зняття арешту з каменів і повернення його у ДП "Укрбурштин", - заявив Грушовець.

Крім цього, за словами адвоката, слідчі МВС чітко заявили, що сумніваються в автентичності документів, які представники ДП "Укрбурштин" надали в підтвердження права власності на затриманий бурштин.

"Тому що самих документів не було під час обшуку на місці вилучення бурштину, вони були подані значно пізніше, і є ймовірність, що були оформлені заднім числом. Про цей сумнів однозначно висловився під час суду слідчий управління МВС у Рівненській області Роман Якимович. І його підтримав представник прокуратури. Думаю, найближчим часом можемо очікувати на проведення експертизи наданих документів. Не виключаю, що результат буде не на користь ДП "Укрбурштин", - прогнозує Грушовець.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top