РНБО схвалила збільшення фінансування силових відомств у 2016

НовиниПолітика    28.09.2016 - 19:55
Фото: секретар РНБО Олександр Турчинов
Фото: секретар РНБО Олександр Турчинов
Гройсман пропонує формувати бюджети на 3 роки вперед Кабмін може виділити на сферу нацбезпеки додаткових 6 млрд гривень до кінця року

РНБО підтримала рішення Кабміну про збільшення фінансування силовиків

Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) схвалила збільшення фінансування силових відомств у 2016 році. Про це йдеться у повідомленні прес-служби РНБО.

Як зазначається, РНБО сьогодні на засіданні підтримала рішення Кабінету міністрів України щодо внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" з метою збільшення фінансування Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби України та інших силових структур.

"Передбачено збільшити фінансування Міністерства оборони України на 3 млрд 800 млн гривень, Головного управління розвідки Міністерства оборони України - на 175 млн гривень, Національної поліції України - на 2 млрд 4 млн 800 тис. гривень, Державної прикордонної служби України та інших силових структур - на 782 млн 700 тис. гривень, Служби безпеки України - на 128 млн 500 тис. гривень, Управління державної охорони України - на 51 млн гривень", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України на наступному тижні внесе до Верховної Ради законопроект про зміни до державного бюджету на 2016 рік для збільшення фінансування силовиків.

Читайте в розділі

Заліщук зазначила в е-декларації квартири в Києві і понад 210 тис. шведських крон

В Європарламенті є більшість для надання Україні безвізового режиму, - Шульц

У Росії кількість політв'язнів за останній рік збільшилася вдвічі

On Top