ru ua

РНБО не має даних про зміст сьомого російського "гумконвоя"

РНБО не має даних про зміст сьомого російського "гумконвоя" Джерело фото:twitter.com/Новости Донбасса
Українська сторона не має даних про зміст сьомого російського "гуманітарного конвою", який зранку перетнув російсько-український кордон.

Українська сторона не має даних про зміст сьомого російського "гуманітарного конвою", який зранку перетнув російсько-український кордон. Про це повідомив спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

"Сьогодні між 6:00 та 7:00 годинами ранку з території Росії на територію України через пропускні пункти "Донецьк-Ізварине" та "Матвєєв Курган-Успенка" заїхали 74 вантажівки чергового так званого гуманітарного конвою. Враховуючи, що російською стороною порушені вимоги міжнародного та українського законодавства щодо переміщення товарів гуманітарної допомоги, а також те, що представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста не брали участі у переміщенні вантажу, українське зведений підрозділ прикордонників і митників вчинила лише візуальне спостереження за проходженням російського вантажу через державний кордон, без виконання покладених на нього контрольних функцій. Зміст вантажу та його призначення українській стороні невідомі", - заявив Лисенко.

Нагадаємо, сьогодні черговий російський "гуманітарний конвой" прибув у Донецьк і Луганськ.