РНБО розпочала засіданя щодо питання блокади Донбасу

РНБО розпочала засіданя щодо питання блокади Донбасу
Фото: Петро Порошенко

Сьогодні проведення засідання РНБО анонсував Порошенко

Рада національної безпеки та оборони України сьогодні, 16 лютого 2017 року, розпочала засіданя присвячене питанню блокади Донбасу. На початку засідання РНБО президент України Петро Порошенко виступив з короткою промовою.

"Я хочу відзначити, що вони блокують не ОРДЛО і не їм створюють проблеми. Вони блокують Україну, вони блокують нашу боротьбу за відновлення територіальної цілісності. Власне кажучи, це і є їх основна мета", - заявив Порошенко.

Порошенко додав, що території окупованого Донбасу Україна повинна повернути виключно політико-дипломатичним шляхом.

"Є моя тверда позиція, є тверда позиція моєї команди, що виключно політико-дипломатичним шляхом ми повинні повернути ці території України. І є абсолютно інша, помилкова позиція політиканів, які говорять, що потрібно відрізати цю територію і де-факто подарувати її. Повторюю ще раз свої слова: не ви ці землі збирали і не вам їх відрізати", - заявив глава держави.

Нагадаємо, сьогодні проведення засідання РНБО анонсував Порошенко. Глава держави зазначав, що  ніколи не пробачить політикам, яка ініціювали блокаду Донбасу, зокрема торгівлі з тимчасово окупованими територіями. Порошенко додав, що внаслідок дій таких політиків уряд змушений був запровадити надзвичайний стан в енергетиці.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся