ru ua

Слідство призначило ще дві експертизи у справі Савченко, - адвокат

Слідство призначило ще дві експертизи у справі української льотчиці Надії Савченко.

Слідство призначило ще дві експертизи у справі української льотчиці Надії Савченко. Про це повідомив один з адвокатів Савченко Микола Полозов в свій Twitter.

"Захист ознайомили з двома новими постановами про призначення експертиз у справі Савченко. Експертизи її стільникового і якихось листів з записами. Аркуші із записами, вилучені у якогось свідка в ході виїмки в СК, слідство збирається порівняти з почерком Савченко. Самі листи не показали", - повідомив Полозов.

Раніше стало відомо, що 27 жовтня Басманний суд Москви розгляне клопотання про продовження арешту Савченко.

Нагадаємо, 13 жовтня Басманний суд м. Москва переніс розгляд апеляції Савченко на призначення їй психіатричної експертизи на 11 листопада 2014 р., тим самим дозволивши проведення цієї експертизи до наступного засідання суду.

В цей же день стало відомо, що Савченко була доставлена в одну з лікарень Москви для проходження стаціонарного психолого-психіатричної експертизи. Таким чином, апеляція Савченко на призначення психіатричної експертизи буде розглядатися вже після проведення цієї експертизи.

Президент Росії Володимир Путін на зустрічі в Мілані пообіцяв Президентові України Петру Порошенку сприяння в питанні звільнення Надії Савченко.

33-річна Надія Савченко - старший лейтенант, штурман-оператор вертольота Мі-24 3-го окремого полку армійської авіації Повітряних сил Збройних сил України. Під час антитерористичної операції на Донбасі брала участь в якості добровольця батальйону "Айдар". При цьому залишалася діючим офіцером ВСУ. Брала участь у боях біля селища Металіст під Луганськом, де потрапила в полон терористів 18 або 19 червня. 8 липня стало відомо, що Савченко знаходиться під вартою в Росії в слідчому ізоляторі Воронежа. Російські влади інкримінують Савченко причетність до загибелі на сході України двох журналістів Всеросійської держтелерадіокомпанії - Ігоря Корнелюка і Антона Волошина.