Слідство по MH17 є кроком до притягнення винних до суду, - Держдеп США

НовиниПолітика    29.09.2016 - 09:37
Фото: офіційний представник Держдепу США Джон Кірбі
Фото: офіційний представник Держдепу США Джон Кірбі

США закликає інші країни, які можуть надати допомогу, забезпечити повне співробітництво

Слідство по MH17 є кроком до залучення винних до суду. Про це заявив офіційний представник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки Джон Кірбі.

"Хоча ніщо не зможе пом'якшити печаль тих, хто втратив своїх близьких у той трагічний день, це оприлюднення інформації є ще одним кроком до встановлення правосуддя стосовно осіб, відповідальних за скоєння цього жахливого нападу", - йдеться в заяві Кірбі.

"Проміжні висновки Групи (Міжнародної спільної групи з розслідування аварії Boeing MH17, - ред.) підтверджують заяву, зроблену Державним Секретарем Керрі в наступні дні після трагедії, МН17 був збитий ракетою класу " земля-повітря зенітно-ракетного комплексу "Бук", запущеної з території в східній Україні, яка була підконтрольна проросійських бойовиків", зазначив Кірбі.

Він підкреслив, що міжнародні слідчі довели причетність РФ до катастрофи. У звіті Спільної слідчої групи сказано, що "Бук" був привезений з території Росії на непідконтрольну українському уряду територію, після збиття літака його знову вивезли в Росію.

В Держдепі США заявили, що слідство у МН17 триває, і закликали інші країни, які можуть надати допомогу, забезпечити повне співробітництво.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Британія закликала Росію конструктивно поставитися до результатів розслідування катастрофи МН17.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top