Слідство у справі Мартиненка перебуває у завершальній стадії, - Ситник

Четвер 30 березня 2017 00:29
Слідство у справі Мартиненка перебуває у завершальній стадії, - Ситник
Фото: Артем Ситник розповів, як просувається справа проти Миколи Мартиненка

Прокуратура очікує відповідей на запити у справі екс-депутата з-за кордону

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) готується до фінальних рішень у справі колишнього депутата Верховної Ради Миколи Мартиненка за фактами одержання хабарів під час закупівель державного підприємства "НАЕК "Енергоатом", очікуючи відповідей на запити з-за кордону. Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник в ефірі телеканалу ZIK.

"Ми розуміємо, що всі чекають остаточного рішення у цій справі: і ми, і Мартиненко, і суспільство. Ми проробили величезну роботу разом з прокурорами, і Холодницький про це неодноразово заявляв, і я говорю про те, що слідство перебуває на завершальній стадії. На моє глибоке переконання, там є достатньо доказів, які вказують на скоєння корупційних правопорушень цілої низки осіб. Ми перебуваємо на стадії ухвалення фінальних рішень у цій справі", - розповів Ситник.

Глава НАБУ зазначив, що прокуратура очікує відповідей на запити у справі Мартиненка до інших країн.

"На жаль іноді дуже повільно виконуються міжнародні правові доручення. І, наприклад, коли ми говоримо про якісь певні процесуальні рішення, то прокуратура, наприклад, каже: давайте ми дочекаємось відповіді з Австрії, подивимось, що вони надішлють і ми це будемо враховувати при ухваленні рішень. Зараз майже всі матеріали отримані. Думаю, що найближчим часом усі рішення буде прийнято", - вважає Ситник.

Водночас рішення суду, відповідно до якого НАБУ мало б закрити справу, глава НАБУ назвав маніпуляцією.

"Питання щодо зобов’язання закриття справи не входить до компетенції суду. Це рішення явно незаконне. По-друге, там було зобов’язання розглянути клопотання, а не закрити справу", - стверджує Ситник. 

Нагадаємо, у січні детективи НАБУ заявили, що продовжують розслідування у справі колишнього депутата Верховної Ради Миколи Мартиненка.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся