На Слов'янській ТЕС залишилося вугілля до кінця дня, - "Донбасенерго"

На Слов'янській ТЕС залишилося вугілля до кінця дня, - "Донбасенерго"
Фото: Слов'янська ТЕС

Арештованого вугілля на ТЕС вистачило б на 10 днів роботи станції

На паливних складах Слов'янської теплової електростанції залишилося вугілля до кінця поточної доби 10 серпня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Донбасенерго".

Повідомляється, що станом на ранок 10 серпня на електростанції в роботі корпус 7А енергоблоку №7. Включення корпусу 7Б заплановано як маневрене.

"Слід зазначити, що наявного на паливному складі вугілля (1 958,0 тонн) вистачить тільки для роботи до кінця поточної доби", - відзначили в "Донбасенерго".

У прес-службі пояснили, що заплановане на сьогодні надходження 428 піввагонів палива для Слов'янської ТЕС не передбачається через значні пошкодження залізничного полотна на ділянці Ясинувата - Скотовата в результаті обстрілу.

За офіційною інформацією на поточні добу дефіцит потужності в ОЕС України становить близько 2000 МВт.

На паливному складі Слов'янської ТЕС знаходиться також 18 100 тонн вугілля на відповідальному зберіганні.

"Це вугілля не може бути використане у виробничій діяльності по причині його арешту правоохоронними органами. Теоретично цієї кількості вистачило б для роботи корпусу протягом 10 днів", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Криворізька та Зміївська ТЕС знаходяться на межі відключення.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся