ru ua

На складах в Балаклії продовжуються вибухи різної інтенсивності, - ДСНС

На складах в Балаклії продовжуються вибухи різної інтенсивності, - ДСНС Фото: пожежа в Балаклії

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено 1 тис. 302 особи

Станом на 7:00 24 березня на території військового арсеналу в Балаклії спостерігаються вибухи різної інтенсивності. Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено 1 тис. 302 особи та 210 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС 362 чол. особового складу та близько 90 одиниць спеціальної та пожежної техніки, 9 піротехнічних розрахунків. Приведено у готовність резервні сили та засоби. На залізничній станції Шебелинка чергує два пожежних потяги", - відзначають в ДСНС.

Також повідомляється, що з можливої зони ураження евакуйовано близько 20 тис. осіб та організовано їх життєзабезпечення (відкрито евакуаційні пункти, організовано харчування, підвіз води та медичне забезпечення), продовжуються евакуаційні заходи. Призупинена робота потенційно-небезпечних об’єктів.

altaltaltalt

Фото: ситуація в Балаклії

В небезпечному районі тимчасово припинено рух потягів через станцію Балаклія та автомобільного транспорту. Введено заборону на використання повітряного простору в радіусі 40 км від місця надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, в Кабміні розповіли про три етапи ліквідації наслідків вибухів на військових складах в Балаклії.