Ситуація на внутрішньому ринку не обіцяє результативного аукціону з розміщення ОВДП, - експерт

Понеділок 15 серпня 2011 13:17

У вівторок, 16 серпня, уряд проведе черговий аукціон з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП). Мінфін запропонує три стандартні серії облігацій з погашенням 02.11.2011 р., 16.05.2012 р. і 31.07.2013 р., а також ДАДО облігації. Про це повідомив фахівець відділу продажів боргових цінних паперів Dragon Capital Сергій Фурса.

"Ситуація на внутрішньому ринку не обіцяє результативного аукціону, при цьому ринковий попит як і раніше буде залишатися на вкрай низькому рівні. Зміна ситуації можливо в разі появи однієї-двох дружніх Мінфіну заявок. Незважаючи на зростання залишків на кореспондентських рахунках, ставки грошового ринку зараз виглядають набагато привабливіше короткої частини кривої ОВДП", - зазначає Фурса.

На думку експерта, динаміка ставок по ПДВ-облігацій указує на те, що бажаний для уряду рівень прибутковості в 9% за дворічними паперами неможливий найближчим часом в принципі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся