ru ua

У Сирії розбився російський літак, загинули 32 людини

У Сирії розбився російський літак, загинули 32 людини Фото: аеродром Хмеймим (mil.ru)

Причиною аварії могла стати технічна несправність

На аеродромі Хмеймим (Сирія) в результаті аварії російського транспортного літака Ан-26 загинули 32 людини. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на міністерство оборони РФ.

"За попередніми даними, на борту літака перебувало 26 пасажирів і шість членів екіпажу. Всі вони загинули", - йдеться в повідомленні військового відомства РФ.

Повідомляється, що причиною аварії могла стати технічна несправність.

Згідно з інформацією російських ЗМІ, згідно доповідді з місця пригоди, вогневого впливу на літаку не було.

За даними Міноборони РФ, катастрофа сталася у вівторок близько 14:00 (за київським часом) при заході літака на посадку на аеродромі Хмеймім.

Нагадаємо, 11 лютого в Россії пасажирський літак "Саратовских авіаліній" розбився після вильоту з підмосковного "Домодєдово" в Орськ. Літак розбився в районі села Аргуново. Шансів вижити у членів екіпажу та пасажирів не було. На борту перебувала 71 людина - 65 пасажирів і шість членів екіпажу.

Пасажирський літак Ан-148 "Саратовских авіаліній" міг зіткнутися з поштовим вертольотом на зльоті. Так, неподалік від місця падіння літака в Раменському районі знайдені уламки іншого повітряного судна. Цим повітряним судном був вертоліт. Не виключено, що він міг зіткнутися з Ан-148 в повітрі, що і стало причиною авіакатастрофи. Ще однією можливою причиною авіакатастрофи називають погодні умови, а також помилки екіпажу.