Синоптики попереджають про підтоплення в Чернігівській області

Неділя 29 квітня 2018 11:21
Синоптики попереджають про підтоплення в Чернігівській області
Фото: ілюстративне фото (УНІАН)

Підтоплення очікуються на деяких ділянках Верхнього Дніпра і Десни

У Чернігівській області на Верхньому Дніпрі та Десні зберігатиметься перевищення небезпечних відміток рівнів води, що може призвести до підтоплення прирічкових територій. Про це йдеться в повідомленні Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Зокрема, 29 квітня - 1 травня на Верхньому Дніпрі на ділянці Лоєв-Неданчичі та Десні нижче Новгород-Сіверського (Чернігівська область) зберігатиметься перевищення небезпечних відміток рівнів води (порушення місцевого транспортного сполучення, підтоплення, часткове затоплення прирічкових територій і об'єктів).

Нагадаємо, раніше синоптики попереджали про надзвичайну пожежну небезпеку в Україні. До цього стало відомо, що на час травневих свят працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій перейшли на посилений режим роботи. Це пов'язано з очікуванням масового виходу українців на пікніки.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся