Синоптики попереджають про підйом рівня води в річках на заході України

Синоптики попереджають про підйом рівня води в річках на заході України
Фото: на заході України очікується підйом рівня води в річках

Можливе часткове затоплення окремих населених пунктiв

Синоптики попереджають про підйом рівня води в річках на заході України 20-23 лютого 2017 року. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

"За даними Укргідрометцентру, 20-23 лютого, у зв'язку з вiдлигою i сніготаненням, на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.), Захiдного Бугу (Львiвська, Волинська обл.) очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,5-1,5 м над рiвнями", - йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, очікується руйнування льодових явищ, льодохiд, на дiлянках русел з порушеною пропускною здатнiстю (пiд мостами, на звужених дiлянках русел, в мiсцях iснуючих заторiв льоду) - формування (посилення) заторiв льоду з рiзким пiдвищенням рiвнiв води, в Туркiвському, Дрогобицькому районах Львiвської областi.

Крім того, у відомстві попереджають про можливе часткове затоплення заплав, с/г угiдь, окремих населених пунктiв, господарських об'єктiв, розташованих вище місць утворення заторiв.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сьогодні, 19 лютого 2017 року, в Україні опадів не очікується, температура вдень від +1 до +8.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся