Симоненко: КПУ, швидше за все, не голосуватимуть за проект держбюджету на 2014 р

Якщо проект державного бюджету на 2014 рік виявиться таким же провальним, як і нинішній, комуністи, швидше за все, голосувати за нього не будуть. Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко.

"Йде колосальний обвал економіки. Це очевидно. Ясно, що сьогодні український ринок захоплений продукцією за кордону. Не вирішено питання щодо стабілізації тарифів, кредитних ліній і багатьох інших проблем, тому говорити, що він (проект держбюджету) відповідає сьогоднішнім реаліям не можна. І я переконаний, що йде чергова фальсифікація, у зв'язку з тим, що кошти перекидаються з однієї статті, або формуються нові розділи бюджету, щоб приховати справжній стан справ" , - зазначив лідер КПУ.

За словами Симоненка, уряд також не може реально прорахувати рівень ВВП, так як немає ні обліку, ні контролю, ні природного планування - все побудовано на приватних інтересах.

"Як вони можуть порахувати ВВП? ВВП спрогнозувати неможливо, тому комуністи дуже критично розглядатимуть кожний рядок даного проекту. За бюджет-2013 ми не голосували, і не виключено, що якщо новий виявиться таким же, голосувати також не будемо", - підсумував лідер КПУ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся