Швейцарія відправила в Донецьку область 2 гуманітарних конвоя

Вівторок 24 травня 2016 09:04
Швейцарія відправила в Донецьку область 2 гуманітарних конвоя
Фото: Швейцарія відправила четверту гумдопомогу на Донбас

Швейцарська гумдопомога, в основному, складається з хімікатів для очищення води та медичних товарів

У неділю, 22 травня, Швейцарія відправила два гуманітарних конвоя з хімікатами для очищення води та медичними товарами в зону конфлікту на Донбасі. Про це йдеться в повідомленні пресс-служби посольства Швейцарії в Україні.

Перший конвой з хімікатами відправився в Донецьк в неділю вранці. Для цього вперше використовувався залізничний транспорт. Пункт призначення гумпомощи - Донецьк, де донецькі гідротехнічні споруди забезпечать багатьох людей по обидві сторони лінії розмежування питною водою. Решта речей, у тому числі медичні товари, серед яких запасні частини для рентгенівського апарату, привезуть до Донецька на вантажівці.


Другий конвой складається з 14 вантажівок зі 245 тоннами хімікатів для гідротехнічних споруд у місті Красноармійськ на підконтрольній уряду території. Частину цього вантажу, а саме вантажівку з медичними засобами і ліками, буде доставлено в лікарню Курахове вже сьогодні, 24 травня, вранці.

Конвої контролюються сімома членами швейцарської гуманітарної допомоги, яка є частиною швейцарської Агенції з розвитку та співробітництва, блоком швейцарської гуманітарної допомоги та працівниками посольства Швейцарії в Україні та київського бюро співробітництва.

Це вже четверта партія гуманітарної допомоги Швейцарії, спрямована в регіон конфлікту в Україні з весни минулого року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що США нададуть Україні понад 28 млн доларів гумпомощи.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся