Швейцарія скасувала санкції проти Ірану

НовиниПолітика    17.01.2016 - 21:49
Фото: флаг Швейцарії
Фото: флаг Швейцарії
В ООН зняли санкції з іранського банку Sepah Обама: угода з Іраном щодо ядерної програми допоможе вирішити важливі питання

Іран виконав свої зобов'язання щодо ядерної програми

Швейцарія скасувала санкції проти Ірану в зв'язку з тим, що Іран виконав свої зобов'язання щодо ядерної програми. Про це йдеться у повідомленні Федеральної ради країни.

"Федеральна Рада повністю переглянув постанову про заходи щодо Ісламської республіки Іран. Нова постанова вступить в силу в 12:00 17 січня", - йдеться в повідомленні.

Міжнародне агентство з атомної енергії підтвердило 16 січня 2016 року, що Іран виконав свої зобов'язання за JCPOA. На цій основі, здійснюється так званий, "День Реалізації", тобто ядерна угода буде офіційно реалізовано.

У Федеральній раді впевнені, що здійснення ядерної угоди та скасування міжнародних санкцій дозволить поліпшити політичні та економічні процеси в Ірані.

Зазначимо, на засіданні 11 листопада 2015 року, Федеральна рада вирішила, що Положення про заходи проти Ісламської Республіки Іран повинні пройти повний перегляд.

Крім того, фінансові та туристичні обмеження залишаються.

Нагадаємо, у Раді Безпеки ООН зняли міжнародні санкції з іракського банку Sepah і його філії міжнародного Sepah International.

Читайте в розділі

Трамп назвав головного кандидата на посаду міністра нацбезпеки

Трамп заявив, що РФ не втручалася у вибори в США

Британський парламент підтримав план уряду по Brexit

On Top