Швеція - Англія: онлайн-трансляція (рахунок 0:2)

Швеція - Англія: онлайн-трансляція (рахунок 0:2) Швеція - Англія

Трансляція матчу Швеція - Англія розпочнеться о 17:00 на телеканалі Інтер

Швеція - Англія. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна в 17:00, дивитися поєдинок можна на телеканалі "Інтер". У матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу 2018 зустрінуться збірні Швеції та Англії. На думку букмекерів, перевага в цьому поєдинку на стороні родоначальників футболу .

07 липня 17:00
Самара, стадіон "Самара Арена"

Матч закінчився 0:2

90 хв. Все! Англія в півфіналі ЧС-2018!

79 хв. І знову невдача Берга. Шведський нападаючий по ходу матчу створив кілька небезпечних гольових моментів, але м'яч все не летить у сітку воріт.

72 хв. І знову Пікфорд творить дива! Шведи знову втекли в контратаку. У Берга не надто удар вийшов.

66 хв. Знову небезпечний момент зі стандарту. Магуайер, правда, не зумів знову точно пробити. М'яч пролетів вище воріт.

62 хв. Який момент! Удар Классона був в упор. Пікфорд робить неймовірний сейв.

59 хв. Справі Алі блискуче зіграв головою, пробив над руками Ульсена. Англія веде з рахунком 2:0!

47 хв. Як небезпечно! Крутий навіс від Берга. Справжній порятунок робить Пікфорд.

46 хв. Розпочався другий тайм.

45+2 хв. Перша половина матчу підійшла до кінця. Відпочиваємо!

45 хв. Стерлінг виходив один на один з воротарем, забарився, в результаті прибіг Гранквіст, який ліг під м'яч. Який гольовий момент!

30 хв. Перший кутовий і перший гол у матчі! Англія виходить вперед. Магуайр забиває! Кутовий удар, подача, гра головою, і рахунок відкрито!

24 хв. 1:1 - співвідношення ударів на даний момент. А по володінню м'ячем англійці вирвалися вперед - 58 на 42 відсотки

19 хв. Стерлінг розігнав гостру контратаку англійців. Пас на Кейра, удар низом у дальній кут - повз!

7 хв. У англійців атаки не надто вдаються, м'яч не доходить до воріт Ульсена. Збірна Швеції грає поки дуже грамотно.

2 хв. З перших хвилин англійці контролюють м'яч. Шведи намагаються діяти на контратаках.

1 хв. Матч стартував! З центру поля м'яч у гру ввели футболісти збірної Швеції.

- Стартові склади:

Швеція: Ольсен, Линделеф, Гранквіст, Аугустинсон, Крафт, Ларссон, Экдаль, Классон, Форсберг, Берг, Тойвонен.

Англія: Пікфорд, Уолкер, Стоунс, Магир, Триппьер, Янг, Лингард, Хендерсон, Аллі, Стерлінг, Кейн.

Ні Англія, ні Швеція давно не доходили до півфіналу чемпіонату світу. Шведам це останній раз вдалося на ЧС-1994 у США, і тоді команда стала третьою. Англійці ж грали в півфіналі на ЧС-1990 в Італії і зайняли там в підсумку четверте місце.

В одній восьмій фіналу Швеція у впертій боротьбі вирвала у Швейцарії перемогу з мінімальним рахунком (1:0) завдяки рикошету після удару Еміля Форсберга.

Vad tror ni om lördagens drabbning? Kommentera resultat och m å lskyttar!

Опубліковано Supporterklubben - Fotbollsupporter.se Четвер, 5 липня 2018 р.

Команда "трьох левів" зуміла впоратися з психологічним ударом, коли Колумбія зрівняла рахунок вже в доданий час, і обіграла південноамериканців по пенальті (4:3), після того, як основний і додатковий час матчу закінчилися внічию (1:1). Перемога в серії післяматчевих одинадцятиметрових стала для англійців першою на Чемпіонаті світу: колись вони три рази поступалися по пенальті.