Шульц має намір боротися за посаду канцлера Німеччини, - FAZ

НовиниПолітика    18.11.2016 - 10:34
Фото: Мартін Шульц
Фото: Мартін Шульц
Меркель оголосить рішення про участь у виборах на пост канцлера Німеччини 20 листопада У поліції Німеччини розповіли про серйозну загрозу міжнародного тероризму в країні

Соціал-демократична партія Німеччини має намір висунути Шульца на посаду глави МЗС

Голова Європейського парламенту Мартін Шульц має намір боротися за посаду канцлера Німеччини. Про це повідомляє німецьке видання Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) з посиланням на джерела.

Шульц домагається висунення на посаду канцлера від Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН).

Наголошується, що голова СДПН Зігмар Габріель 15 листопада провів з Шульцом зустріч, на якій запропонував останньому очолити МЗС Німеччини. Також партія висуне Франк-Вальтера Штайнмаєра на пост президента Німеччини.

Однак, за даними газети, Шульц має намір вступити в боротьбу за посаду канцлера і паралельно бореться в Брюсселі за другий термін на посаді голови Європарламенту.

Варто відзначити, що представники Зігмара Габріеля і Мартіна Шульца вже спростували виданню Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND) цю інформацію.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайер офіційно став кандидатом на посаду президента Німеччини.

Читайте в розділі

В ЄС досягли компромісу щодо механізму призупинення безвізового режиму, - Порошенко

У США відвели на звільнення Мосула від терористів ІГ 2 місяці

Контактна група доручила гуманітарній підгрупі підготувати обмін полоненими до кінця року

On Top