ru ua

Штайнмаєр шукатиме діалогу із США та Росією

Штайнмаєр шукатиме діалогу із США та Росією Фото: новообраний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр дав перше інтерв’ю на посаді

Президент Німеччини вважає, що не можна відмовлятися від діалогу "навіть зі складними партнерами"

Новообраний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр має намір шукати діалогу з Росією та Сполученими Штатами. Про це він повідомив у ефірі німецького телеканалу ZDF, передає DW.

На думку нового президента ФРН, нині формується "новий порядок міжнародних відносин", розвиваються нові відносини між Москвою і Вашингтоном, перебіг яких складно передбачити, сказав новообраний.

Штайнмаєр не повідомив, чи має він намір, на відміну від свого попередника Йоахіма Гаука, здійснити візит до Росії, але сказав, що не можна відмовлятися від діалогу "навіть зі складними партнерами".

Президент ФРН вважає, що якщо в минулому "складні партнери з переговорів" Німеччини були переважно на Сході, то нині існують труднощі і в трансатлантичних відносинах, зокрема, непростих перемовин він очікує з новим главою Білого дому Дональдом Трампом.

Він додав, що концепція зовнішньої політики нового американського уряду ще не зрозуміла.

Штайнмаєр також повідомив, що свій перший візит на президентській посаді здійснить до Франції.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко привітав нового президента Німеччини Франка-Вальтера Штайнмаєра з обранням на пост глави держави та висловив сподівання на продовження плідної співпраці з Німеччиною.