ua en ru

У Шотландії міністр подав у відставку через "негідну поведінку"

У Шотландії міністр подав у відставку через "негідну поведінку" Фото: Шотландія (Bernhard_Staerck pixabay)

Деталі свого рішення міністр не озвучив

Міністр Шотландії з питань дитинства і раннього розвитку Мак Макдональд подав у відставку у зв'язку з "неналежною поведінкою". Про це повідомляє DW.

"Деякі мої дії, вчинені в минулому, були сприйняті як неналежні - в моменти, коли я вважав свої дії просто кумедними або намагався бути доброзичливим, іншим моя поведінка могла здатися неприємною і змусити задатися питанням про мої наміри", - йдеться в листі Макдональда.

Крім цього, він вибачився перед усіма, кого міг засмутити своїми діями.

"З урахуванням тієї посади, яку я займаю на державній службі, я вважаю для себе недоречним продовжувати виконувати цю роль в шотландському уряді в цей час", - сказано в листі політика.

В шотландському уряді не повідомили, про що саме говорить міністр, але підтвердили інформацію про те, що Макдональд подав прохання про відставку.

Як повідомляють ЗМІ, розслідування за підозрою в неналежній поведінці ведеться проти двох членів партії, один з них - Макдональд.

Нагадаємо, в суботу, 4 листопада, у Великобританії депутата Консервативної партії Чарлі Елфіка тимчасово позбавили членства в партії через звинувачення в негідній поведінці.