Шокін не хотів давати поліції право на оперативно-розшукову діяльність, - Деканоідзе

НовиниПолітика    24.07.2016 - 21:19
Фото: Хатія Деканоідзе розповіла про позицію Шокіна щодо поліції
Фото: Хатія Деканоідзе розповіла про позицію Шокіна щодо поліції
В Національній поліції створять проектний офіс інституту детективів На Національну поліцію необхідно 200 млн доларів, - Деканоїдзе

Відповідний лист від ГПУ було підписано за часів генпрокурора Шокіна

Генеральна прокуратура України під час керівництва нею Віктором Шокіним виступала проти надання поліцейським права на оперативно-розшукову діяльність (ОРД). Про це заявила глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе в ефірі 112 каналу.

"Це була позиція Генпрокуратури. Був лист, підписаний Севруком ще під час прокурорства Шокіна. У нас позиція була нормальна. Я не була задіяна, коли ухвалювався закон (про поліцію - ред.), але у нас була позиція, щоб у поліції було право використовувати оперативно-розшукову діяльність. Найголовніше, звичайно, коли у поліції не було права діяти на всі напрямки, це негативно впливало", - заявила вона.


За словами глави Нацполіції, передбачалося також створення міжрегіональних відомчих департаментів, проте це нововведення підтримано не було.

"Там були ще міжрегіональні департаменти, прокуратура теж була проти, щоб у регіональних департаментів було повне право вести ОРД. Найголовніше, що такий лист був, зараз усе нормально, є інструкція і закон, і право вести ОРД", - пояснила Деканоідзе.

Нагадаємо, 31 травня Верховна Рада законодавчо закріпила за Нацполіцією право на оперативно-розшукову діяльність.

Читайте в розділі

У ЄС схвалили заходи з полегшення боргових зобов'язань Греції

Байден має намір брати участь у наступних виборах президента США

Прем'єр-міністр Італії Ренці погодився відкласти відставку до ухвалення бюджету

On Top