Шокін не хотів давати поліції право на оперативно-розшукову діяльність, - Деканоідзе

НовиниПолітика    24.07.2016 - 21:19
Фото: Хатія Деканоідзе розповіла про позицію Шокіна щодо поліції
Фото: Хатія Деканоідзе розповіла про позицію Шокіна щодо поліції

Відповідний лист від ГПУ було підписано за часів генпрокурора Шокіна

Генеральна прокуратура України під час керівництва нею Віктором Шокіним виступала проти надання поліцейським права на оперативно-розшукову діяльність (ОРД). Про це заявила глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе в ефірі 112 каналу.

"Це була позиція Генпрокуратури. Був лист, підписаний Севруком ще під час прокурорства Шокіна. У нас позиція була нормальна. Я не була задіяна, коли ухвалювався закон (про поліцію - ред.), але у нас була позиція, щоб у поліції було право використовувати оперативно-розшукову діяльність. Найголовніше, звичайно, коли у поліції не було права діяти на всі напрямки, це негативно впливало", - заявила вона.


За словами глави Нацполіції, передбачалося також створення міжрегіональних відомчих департаментів, проте це нововведення підтримано не було.

"Там були ще міжрегіональні департаменти, прокуратура теж була проти, щоб у регіональних департаментів було повне право вести ОРД. Найголовніше, що такий лист був, зараз усе нормально, є інструкція і закон, і право вести ОРД", - пояснила Деканоідзе.

Нагадаємо, 31 травня Верховна Рада законодавчо закріпила за Нацполіцією право на оперативно-розшукову діяльність.

On Top