Шлапак не виключає падіння ВВП за результатами 2014 р. на 7%

Міністр фінансів України Олександр Шлапак прогнозує за результатами року падіння економіки на 7%.

Міністр фінансів України Олександр Шлапак прогнозує за результатами 2014 р. падіння економіки України на 7%. Про це він заявив сьогодні під час засідання Кабінету міністрів України, передає кореспондент РБК Україна.

"За нашими показниками -6 % (падіння ВВР України) - це буде хороший результат... Дай Бог, щоб по року ми вийшли на -7%", - сказав Шлапак.

Він зазначив, що падіння ВВП суттєво прискорилося у другому півріччі.

"На жаль, економічна ситуація в зв'язку з війною погіршується радикальним чином. Якщо не вживати ніяких заходів, і завтра припиниться активне протистояння на сході, ми будемо мати нульове зростання. Якщо буде прийнятий пакет реформ, то зростання буде більш істотним - близько 2%", - зазначив Шлапак.

"У випадку відсутності реформ , у результаті пасивної поведінки і уряду, і суб'єктів економити ми отримаємо ВВП у розмірі близько 1 трлн 700 млрд грн. У випадку більш активніших дій ми маємо ВВП - 1 трлн 760 млрд грн, з якого ми і розраховувати бюджет", - заявив він. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся