Шкіль проситиме політичного притулку у Франції, - адвокат

Середа 15 травня 2013 22:09

Чехія не змогла надати притулок колишньому народному депутату України Андрію Шкілю, тому він у понеділок вилетів до Франції, де буде просити політичного притулку. Про це заявила в інтерв'ю радіо "Свобода" чеський адвокат Шкіля Марина Махіткова.

"Шкіля не видворили з Чехії. Чехія тільки призупинила розгляд його прохання про притулок. Причиною цього було рішення, що Чехія не має повноважень розглядати прохання про притулок, тому що цим повинна займатися інша країна Європейського союзу, згідно з так званим Дублінським приписом. Це означає, що він приїхав до Чехії на підставі французької візи, а тому, країною, яка має розглядати його прохання про притулок, повинна бути Франція", - повідомила Махіткова.

За її словами, в понеділок вранці Шкіль залишив територію Чехії.

"Він добровільно поїхав до Франції. І там він знову буде подавати ці документи, і тепер Франція буде розглядати його прохання про притулок", - уточнила Махіткова.

Читайте також: Чехія відмовила Андрію Шкілю в політичному притулку, - ЗМІ

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся