Шість пунктів угоди про асоціацію з ЄС суперечать Конституції, - нардеп

НовиниПолітика    06.08.2013 - 13:42

Шість пунктів угоди про асоціацію з ЄС суперечать Конституції. Про це РБК-Україна повідомив заступник глави фракції Партії регіонів Олег Царьов.

"У мене є висновок юридичної компанії про те, що шість пунктів угоди про асоціацію суперечать Конституції України. Якщо група народних депутатів від ПР зробить подання до Конституційного суду, він винесе рішення про неконституційність угоди з ЄС, - заявив Царьов. - Комуністи таке звернення із задоволенням підпишуть. Це не означає, що Україна не зможе підписати асоціацію - зможе, але тільки після змін у Конституцію, а це нешвидка процедура".

Він також повідомив, що якщо Україна відмовиться від угоди про асоціацію, Росія запропонує відкрити кредитний своп для України.

"Що це значить? Україна передає, наприклад, 15 млрд дол. у гривневому еквіваленті Росії, а Росія передає ту ж суму Україні в рублях. Україна може використовувати ці рублі для розрахунків за газ, зберігаючи іншу валюту. По цьому кредиту не потрібно платити відсотки", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше комісар з питань політики розширення ЄС Штефан Фюле відзначив позитивну тенденцію на шляху України до підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top