Shell припинила розвідку сланцевого газу в східних областях України

Royal Dutch Shell призупинила розвідку родовищ сланцевого газу на сході України. Про це 3 червня повідомляє Bloomberg з посиланням на главу фінансового підрозділу компанії Саймона Генрі.

Royal Dutch Shell призупинила розвідку родовищ сланцевого газу на сході України. Про це 3 червня повідомляє Bloomberg з посиланням на главу фінансового підрозділу компанії Саймона Генрі. В якості причини призупинення він назвав побоювання за безпеку співробітників. Генрі також підкреслив, що компанія виходить з проекту.

"Це не вихід, але ми беремо перерву для наших наземних операцій", - сказав топ-менеджер.

Shell веде розробку Юзівської площі - геологічної формації, яка розташована на території Донецької і Харківської областей. Перший газ компанія виявила на Павловсько-Светловском родовищі в Харківській області у жовтні 2013р. Крім Shell в сланцевих проектах на Україні зайняті Chevron і ExxonMobil.

Нагадаємо, зараз обстановка на південно-сході України продовжує залишатися неспокійною. На території Донецької та Луганської областей українські силовики ведуть боротьбу з озброєними ополченцями, є втрати з обох сторін.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся