Шахти "Садова" і "Світанок-1" збільшили статутний капітал на 5 млн дол. кожна

Шахти "Садова" і "Світанок-1" (входять у Sadovaya Group) збільшили статутний капітал на 5 млн дол. в гривневому еквіваленті кожна. Про це йдеться в повідомленні Sadovaya Group (Люксембург), опублікованому на сайті Варшавської фондової біржі.
Після збільшення статутний капітал ТОВ "Шахта Садова" склав 43,7 млн грн, 99,91% належать Sadovaya Limited, 0,09% - Connectico Ventures Limited; статутний капітал ТОВ "Шахта "Світанок-1" склав 41,89 млн грн, 99,95% належать Sadovaya Limited, 0,05% - Connectico Ventures Limited.
Збільшення статутного капіталу керуючих компаній було профінансовано через збільшення статутного капіталу Sadovaya Limited.
Згідно з повідомленням, виручка, отримана шахтами, буде використана для фінансування інвестиційної програми, відповідно до проспекту емісії IPO.
Sadovaya Group займається видобутком енергетичного вугілля, а також є власником вугільних шахт. Компанія спеціалізується на видобутку, переробці і збагаченні вугілля, відходів вуглевидобутку і переробки, а також операціях з торгівлі вугіллям. До складу Sadovaya Group крім гірничодобувних підприємств також входять компанії, що надають допоміжні виробничі потужності та логістичне забезпечення.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся