Шахтар - Сельта: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

Шахтар - Сельта: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи Фото: Шахтар - Сельта, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Шахтар - Сельта - Онлайн-трансляція матчу "Шахтар" - "Сельта" розпочнеться на РБК-Україна у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Україна". "Гірники" в Харькрве приймуть іспанців і постараються не втратити перевагу.

23 лютого, 22:00
Харків, "Металіст"
Шахтар: Пятов, Срна, Ракицький, Ордець, Ісмаїлі, Фред, Малишев, Марлос, Тайсон, Коваленко, Бланко Лещук
Сельта: Серхіо Альварес, Хоні, Фонтас, Кабраль, Ронкалья, Ернандес, Васс, Мальо, аспасиев, Гвідетті, Систо

Шахтар - Сельта, 0:2
Гол: Аспас, 90+1, Кабраль, 108

Все!

108 хв. ГОЛ! Кабраль вес проштовхує м'яч у ворота Шахтаря після подачі кутового!

Перерва

96 хв. Команди зараз стали обережніше. Без особливого вже завзяття вони прагнуть вперед.

90 хвилин завершені. Нас чекає ще півгодини футболу.

90+1 хв. ГОЛ! Аспас точно пробиває пенальті, який заробив Гвідетті.

83 хв. Бернард виходить замість Тайсона.

78 хв. Бонгонда виходить замість Васса.

72 хв. Степаненко виходить замість Коваленко.

62 хв. Аспас класно розібрався із захисником і пробив, але Пятов витягнув цей удар!

60 хв. Коваленко вийшов один на один і забив, але арбітр свистить офсайд.

56 хв. Альварес відбиває небезпечний удар Фреда з штрафного.

53 хв. Ернандес головою бив після подачі з штрафного, але м'яч пролетів мимо воріт.

Кінець першого тайму

37 хв. Альварес з працею дістає удар Тайсона з центру штрафного майданчика.

28 хв. Аспас б'є з центру штрафного майданчика, але П'ятов дістає цей удар!

23 хв. Аспас зважився на удра майже з центру поля - неточно.

17 хв. Гості більше володіють м'ячем, але з великим працею доводять свої атаки до ударів.

10 хв. Альварес відбиває удар з добивання Коваленко після власної помилки.

3 хв. Непоганий перший випад донеччан. Тайсон пробив вище воріт після комбінації біля чужих воріт.

Старт матча

Після зимових зборів "Шахтар" знаходиться в доловольно непоганій формі. У першому матчі "гірники" показали хорошу фізику і, що більш важливо, клас гри. Саме за рахунок цих факторів "Шахтар" зумів обіграти команду, выбившую "Реал" з Кубка Іспанії.

Звісно, "Сельта" буде намагатися на виїзді відігратися. Але зробити це буде складно, адже гостям доведеться атакувати. А часті походи вперед дозволять "Шахтарю" використовувати улюблені контратаки.

alt

Півзахисник "Сельти" Піоне Сісто:

"У нас були шанси забити гол у домашній грі, повинні бути можливості і в Україні. Буде дуже складний матч, але ми зобов'язані зуміти зламати оборону "Шахтаря", не забуваючи при цьому про контратаках. Забитий м'яч - це те, що нам необхідно в першу чергу".