Шахтар - Рапід: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Шахтар - Рапід: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів Фото: Шахтар - Рапід

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Шахтар - Рапід. Після виїзної перемоги "гірникам" досить втримати позитивний результат у грі з "Рапідом" і вийти в груповий етап Ліги Чемпіонів. Дивитися матч "Шахтар" - "Рапід" можна на каналі "Україна", а онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на нашому сайті о 21:15.

25 серпня, 21:45
Львів, "Арена-Львів"
Шахтар - Рапід, 2:2
Гол:
Марлос, 10, Гладкий, 25 - Шауб, 13, Хофманн, 21
Шахтар: П'ятов, Срна, Кривцов, Ракицький, Азеведо, Степаненко, Фред, Марлос, Тайсон, Алекс Тейшейра, Гладкий
Рапід: Новота, Павеліч, Зоннляйтнер, Дибон, Ауер, Пецос, Граховац, Шауб, С. Хоффман, Кайнц, Берич

Все. Шахтар в групі!

90+5 хв. ШТАНГА рятує Шахтар! Після удару з штрафного П'ятов не зумів зафіксувати м'яч і хтось з віденців б'є у стійку!

90 хв. Як сейчасне пропускає Шахтар?! Берич не потрапив ударом головою після подачі з флангу.

Шахтар - Рапід: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів88 хв. Зоннляйтнер грубо зриває контратаку Шахтаря і отримує друге попередження - це червона!

Шахтар - Рапід: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів87 хв. А Бернард змінює Тайсона.

Шахтар - Рапід: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів83 хв. Едуардо виходить замість Гладкого.

80 хв. Нічого не виходить у Шахтаря, який грає на контратаках. Але і Рапід, який заграв активніше, не може створити момент.

Шахтар - Рапід: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів71 хв. Швааб вийшов замість Граховца.

Шахтар - Рапід: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів68 хв. Дибон грубо зрубав в центрі поля Тейшейру.

Шахтар - Рапід: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів64 хв. Шобесбергер виходить замість Хофманна.

Шахтар - Рапід: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів61 хв. А зараз вже Галдкий грає грубо.

Шахтар - Рапід: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів60 хв. Зоннляйтнер грубо зіграв проти Гладкого.

57 хв. Непоганий розіграш штрафного вивів Кайнца у штрафному, але того пас замкнувся на Ракицькому.

50 хв. Спокійніше почали тайм команди. Поки моментів ніхто не створює.

Другий тайм

Перерва

40 хв. Гладкий вийшов на ударну позицію і пробив, але Новота спокійно відбив.

34 хв. Шахтар продовжує тиснути оборону суперника. Але австрійці тримаються.

25 хв. ГОЛ!!! Срна подав у штрафний майданчик, захисник м'яч підчепив і Гладкий спокійно пробив Новоту!

21 хв. Ідеальне виконання штрафного від Хофманна переводить гру в в новий етап!

18 хв. Ще одна спроба пробити від Марлоса, але цього разу м'яч пройшов мимо воріт.

Шахтар - Рапід: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів13 хв. ГОЛ! Шауб скористався тим, що м'яч злетів у повітря у штрафному гірників і пробив головою!

Шахтар - Рапід: онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів10 хв. ГОЛ!! МАРЛОС! Відмінний удар дався бразильцеві з лівої з лінії штрафної! Новота виявився безсилий!

4 хв. Добре команди почали гру. Але у порівнянні з австрійцями, Шахтарю вдається довести м'яч до штрафної суперника.

Стартував матч

"Шахтар" після виїзної перемоги над "Рапідом" максимально наблизився до попадання в групову стадію Ліги чемпіонів УЄФА, але остаточно вирішити завдання йому належить в домашньому матчі. Марлос забив єдиний гол у першому матчі раунду плей-офф у Відні.

"Шахтар" виграв обидва попередніх домашніх матчу з австрійськими клубами. У п'яти виїзних матчах з українськими командами "Рапід" грав так: перемога, нічия і чотири поразки. Єдина перемога була здобута над київським "Динамо" (4:2) у кваліфікації Ліги чемпіонів уєфа-1996/97, коли нинішній тренер віденців Зоран Баришич грав у півзахисті.

В останній раз "Рапід" грав на груповому етапі Ліги чемпіонів у сезоні 2005/06. У цьому розіграші віденська команда вже створила сенсацію, вибивши "Аякс". "Шахтар" виступав на груповому етапі чотири роки поспіль. Востаннє гірники не потрапили в групу в сезоні 2009/10, програвши румунській "Тімішоарі" в третьому відбірковому раунді.

Головний тренер віденьского "Рапіду" Зоран Баришич:

"Дійсно, з "Шахтарем" дуже складно грати, боротися за м'яч. Але головне те, де і коли ми заволодіємо ним. Важливо контролювати моменти, коли донеччани переходять від оборони до нападу. Так, ми також беремо до уваги, що у нашого суперника надлишок дуже сильних і швидких футболістів, які в цілому складають дуже зіграну команду, але ми будемо боротися, і завтрашній матч покаже".

Головний тренер донецького "Шахтаря" Мірча Луческу:

"Природно, всі матчі кваліфікаційного раунду схожі. Грають дві команди, і кожна з них хоче перемогти. Різниця між цими матчами в тому, що Фенербахче у другій зустрічі міг спокійно чекати нашої помилки і намагатися її використовувати. Думаю, «Рапіду» з перших хвилин потрібно буде йти вперед і відігравати результат, який був у Відні. Згадую матч з «Баварією» і порівнюю різницю між суддівством, коли був нібито фол Кучера на Гетце, якого насправді не було. Там відразу ж дали пенальті і Олександра видалили з поля. У такому ж моменті з Тейшейрою був явний пенальті. Його вдарили по нозі і штовхнули в спину. На жаль, одинадцятиметровий не був призначений і не було видалення".