"Шахтар" переміг "Динамо" і виграв Суперкубок України

"Шахтар" переміг "Динамо" і виграв Суперкубок України Фото: Суперкубок України (shakhtar.com)

"Гірники" забили київському клубу два голи

Донецький "Шахтар" переміг київське "Динамо" і виграв Суперкубок України з рахунком 2: 0. Дубль за "гірників" забив Феррейра.

"Помаранчево-чорні" відкрили рахунок вже на 8 хвилині. Бразильське тріо Тайсон-Марлос-Ісмаїл розписала гольову комбінацію і Феррейра залишалося тільки підставити ногу під простріл Ісмаїл.

На 56 хвилині він жеподвоїв перевагу своєї команди, знову скориставшись передачею Ісмаїлі. У кінцівці донеччани залишилися вдесятьох через вилучення Тараса Степаненко, однак за час, що залишився кияни не змогли відіграти хоча б один м'яч.

Зазначимо, двічі по ходу матчу головний арбітр Костянтин Труханов зупиняв зустріч через поведінку уболівальників "Динамо", які закидали поле петардами.

Для команд це був 10 матч в рамках Суперкубка. На рахунку та "Шахтаря", і "Динамо" тепер по п'ять перемог.

Нагадаємо, призначений головним арбітром на поєдинок Суперкубка України між донецьким "Шахтарем" і київським "Динамо" Анатолій Жабченко відмовився судити матч. Замість нього матч судив Костянтин Труханов.