"Шахтар" мінімально програв "Ромі" і вилетів з Ліги чемпіонів

"Шахтар" мінімально програв "Ромі" і вилетів з Ліги чемпіонів Фото: "Рома" - "Шахтар" (twitter.com/OfficialASRoma)

Римський клуб за сумою двох матчів виходить у чвертьфінал

"Рома" на рідному стадіоні "Олімпіко" здобула перемогу над "Шахтарем" у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Зустріч завершилася з рахунком 1:0. Єдиний гол в матчі забив Едін Джеко на 52 хвилині. Часу залишалося ще багато, але з 79 хвилини "гірники" грали в меншості. Іван Ордець отримав пряму червону картку за фол останньої надії на героя матчу Джеко. "Шахтарю" вдалося закріпитися на чужій половині тільки в самій кінцівці, але римляни відбилися.

У першому матчі в Харкові "Шахтар" переміг з рахунком 2:1. Таким чином, завдяки виїзному голу "Рома" вперше за 10 років вийшла в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, а "Шахтар" залишає турнір.

Нагадаємо, головний тренер збірної України Андрій Шевченко допоможе в проведенні жеребкування чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Пари 1/4 фіналу визначаться 16 березня. Перші зустрічі відбудуться 3 і 4 квітня, а матчі-відповіді - 10 і 11 квітня.