Шахтар - Істанбул: онлайн-трансляція матчу Ліги Європи

НовиниСпорт    25.08.2016 - 21:59

Плей-офф Ліги Європи дивіться у нас на сайті

Футбольний матч "Шахтар" - "Істанбул Башакшехир"стартує сьогодні, 25 серпня. Онлайн-трансляція матчу Ліги Європи розпочнеться на РБК-Україна у 21:30, а дивитися поєдинок можна на каналі "Україна".

"Гірники" після перемоги в Туреччині повинні будинку завершити протистояння з "Истанбулом" в плей-офф Ліги Європи.

25 серпня, 22:00
Львів, "Арена-Львів"

Шахтар - Істанбул Башакшехир 2:0
Гол: Аттама, 23 (аг), Марлос, 71 (пен)
Шахтар:
Пятов – Срна, Кучер, Ракицький, Ізмаїл – Степаненко, Фред – Марлос, Коваленко, Тайсон – Феррейра
Істанбул Башакшехир: Волкан – Алкилич, Єпуряну, Аттама, Езтурун – Юндер, Езмерт, Ротман, Емре Белозоглу, Албайрак – Чикаллеши
онлайн-трансляція

Перший поєдинок у Туреччині дав зрозуміти, що "Шахтар" залишається класною командою. Принаймні, у порівнянні з відносно скромним "Истанбулом". Якщо "гірники" будуть грати вдома також, як грали в першому таймі матчу, їм забезпечена перемога.

Звичайно, в таборі також розуміють, що "Істанбул" вони зобов'язані проходити. Повторення помилок, які були допущені в грі з "Янг Бойз" і коштували донеччанам місця в Лізі Чемпіонів, потрібно уникнути в обов'язковому порядку.

Тим більше, що окрім Бернарда, у складі "Шахтаря" всі готові до протистояння. Залишилося потрібним чином налаштувати комнаду і колективу Фонсеки буде забезпечено місце на груповому етапі Ліги Європи.

Голкіпер "Істанбула" Волкан Бабаджан:

"Ми знали, що нам попадеться складний суперник. Але з «Шахтарем» можна грати, ми можемо пройти донецьку команду. Якщо ми пройдемо настільки сильний клуб, яка грала в Лізі чемпіонів, то наш успіх буде цінний подвійно".

23:51

І на цьому все. Шахтар спокійно виходить в групу Ліги Європи.

23:44

89 мин. Переклалина спасает Истанбул после мощнейшего удара Срна сблизи!

23:39

83 хв. Нем виходить замість Коваленко.

23:33

78 хв. Едуардо виходить на позицію Феррейри.

23:27

71 хв. ГОЛ! МАРЛОС! Спочатку бразильця збили у штрафному майданчику, а після він сам же реалізував удар з точки!

23:23

68 хв. І знову Бабаджан! В цей раз воротар справляється з ударом Фреда!

23:17

62 хв. Коваленко перехопив м'яч у чужій штрафній і пробив - м'яч пройшов поряд з воротами.

23:16

59 хв. Бабаджан рятує свою команду після небезпечного удару Марлоса після зміщення в центр.

23:08

52 хв. Марлос міг створювати дуже небезпечний момент, коли дуже красиво пройшов кількох захисників в чужій штрафній. Але після цього він дав слабкий пас і перехопив голкіпер.

23:00

46 хв. Учар виходить замість Алкилича.

22:46

Свисток на перерву

22:39

40 хв. Марлос спробував видати гарний пас на хід Тайсону, але бразильця випередив голкіпер.

22:35

36 хв. Фред зайвого наговорив арбітру.

22:34
22:29

28 хв. Замість Емре виходить Холмен.

22:24

23 хв. ГОЛ! Забиває Шахтар! Ісмаїлі прострілив уздовж воріт і Аттама головою переправив м'яч у свої ворота!

22:15

17 хв. Феррейра з порушенням правил, але забиває точним ударом головою.

22:13

13 хв. А ось і перший момент! Тайсон віддав на Ісмаїлі в чужу штрафну, звідки захисник пробив, прибравши захисника, але Бабаджан відбив удар.