Шахтар - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 1:0)

Шахтар - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 1:0) Фото: Шахтар - Динамо

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію поєдинку

Онлайн-трансляція фінального матчу Кубка України "Шахтар" - "Динамо" розпочалась на РБК-Україна о 21:00, дивитися матч можна на телеканалах "Україна" і "Футбол 1". Букмекери вважають, що в даному поєдинку перевага на боці донецького клубу.

17 травня, 21:00
Харків, стадіон "Металіст"

Стартові склади:

"Шахтар": Пятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Коваленко, Марлос, Тайсон, Бернард, Феррейра
Запасні: Шевченко, Бутко, Ордець, Малишев, Зубков, Дентіньо, Бланко Лещук

"Динамо": Коваль, Пантич, вид, Кадар, Морозюк, Сидорчук, Шепелев, Антунеша, Ярмоленко, Гармаш, Беседин.
Запасные: Рудько, Бурда, Очигава, Буяльский, Рыбалка, Гонсалес, Цыганков

90 + 3 хв. Фінальний свисток. Команда Паулу Фонсека здобула перемогу над "Динамо" у фіналі Кубка України з рахунком 1: 0 і оформила "золотий дубль".

90 хв. Три хвилини додав арбітр.

86 хв. Намагаються динамівці організувати на останніх хвилина штурм воріт "Шахтаря".

83 хв. Заміна у "Шахтаря": Коваленко вийшов замість Малишева.

80 хв. ГОООООЛ! У ворота "Динамо забив Марлос. Феррейра залишив м'яч Марлос, а бразилець пішов в центр від Рибалки з Шепелєвим і красивим обвідним ударом відправив м'яч дальній кут. Тепер динамівцям потрібно йти тільки вперед.

77 хв. В результаті попередження отримують і Феррейра, і Кадар.

76 хв. Невелика сутичка на полі. Феррейра порушив правила на Кадаре, а той у відповідь вдарив нападника.

75 хв. Гармаш і Срна зіткнулися біля кутового прапорця. Дріо відверто порушив правила і у нього вже є жовта.

67 хв. Заміна у "Динамо": Сидорчука поміняв Рибалка.

66 хв. Ярмоленко після прекрасної передачі Види закотив м'яч в порожні ворота, але Андрій був в офсайді.

62 хв. Кияни володіють м'ячем, "гірники" прессингують.

55 хв. Другий тайм починається з двох жовтих карток. Спочатку Сидорчук отримав попередження за розмови з арбітром. Потім Марлос заробив небезпечний штрафний біля штрафної "Динамо". Ракицький пробив в стінку після чого Срна зірвав атаку суперника і також отримав "гірчичник".

49 хв. Тепер момент у "Шахтаря". Коваленко не вистачило якихось сантиметрів, щоб замкнути простріл.

47 хв. Ярмоленко відразу пробив, але влучив по центру воріт.

46 хв. Повертаємося на стадіон "Металіст".

45 + 1 хв. Одну хвилину додав арбітр, яка пролетіла дуже бисть. Перший тайм завершено. Поки без голів.

45 хв. Який момент втрачає Ярмоленко! На останній хвилині тайму він вийшов один на один і ледь не забив, але м'яч пролетів повз.

39 хв. Ісмаїлі, а потім і Тайсон порушують правила.

37 хв. Морозюк зі штрафного закинув м'яч, Віда не зміг пробити і Степаненко вибив.

30 хв. Продовжують бути обережним команди. Поки жоден клуб не має переваги в матчі.

25 хв. Тепер вже "Шахтар" намагався пробити захист киян, але поки без моментів.

19 хв. Ярмоленко спробував пробити головою, але Пятов знову в дії.

alt

16 хв. Антунеш здорово прострілив з лівого флангу в штрафну суперника на Бесєдіна, але Пятов був першим на м'ячі.

12 хв. Дуже бадьоро почали команди, але поки гра в центрі поля.

8 хв. Марлос не реалізував панельті, влучив у поперечину, після чого захисники вибили м'яч.

6 хв. ПЕНАЛЬТІ у ворота "Динамо" на самому початку матча за гру рукою.

4 хв. Офсайд у Ярмоленка.

1 хв. Звучить гімн України, а за ним і стартовий сувій, поїхали! "Динамо" розвело м'яч з центру поля.

- Все готово до фіналу Кубка України.

alt

- "Динамо" відмовилося від передматчевої прес-конференції і відкритого тренування на стадіоні "Металіст", повідомляє сайт zbirna.com.

- "Гірники", які отримали статус номінальних господарів поля, проведуть матч у своїй основній помаранчево-чорній смугастій формі (голкіпер у зеленому). Так само в домашньому, білому, комплекті форми гратимуть і динамівці (голкіпер у салатовому).

altalt

- За порядком під час матчу будуть стежити майже 2 тисячі працівників Нацполиции та курсанти внз, додатково 200 співробітників патрульної поліції будуть забезпечувати охорону порядку безпосередньо біля самого стадіону.

- На фінальному матчі очікується аншлаг. До Харкова їдуть вболівальники з усіх регіонів України. Очікується близько 38 тис глядачів при місткості арени в 40 тисяч.

- "Гірники" ще вчора прилетіли до Харкова і провели на стадіоні "Металіст" годинну сесію.

У боротьбі за Кубок України зійдуться непримириме суперники - "Шахтар" і "Динамо". Підопічні Сергія Реброва зроблять все, щоб не дозволити "Шахтареві" оформити золотий дубль і взяти реванш у "гірників" за минулі невдачі в національному першостей. При цьому, навіть з урахуванням того, що "Шахтар" став чемпіоном країни, гра для команди Паулу Фонсеки важлива в такій же мірі, як і для столичного клубу.

Команди мають багату очну історію протистоянь. Всього суперники провели між собою 76 матчів, і перевага на боці донецького клубу - 29 перемог проти 25 "Динамо".

У Кубку України "Динамо" і "Шахтар" провели 12 матчів, з яких сім перемог в активі донецького клубу. Кияни брали верх у кубкових протистояннях чотири рази, а останнього успіху добилися в серії 11-метрових. У фіналі турніру команди зустрічалися вісім разів, і кияни п'ять разів піднімали над своїми головами заповітний трофей (донеччани - тричі).

Попередня зустріч в Кубку, в якій зійшлися "Шахтар" і "Динамо", відбулася 4 червня 2015 року. Не відзначившись в основний час, долю трофею довелося вирішувати в серії пенальті, де більш вдалими виявилися динамівці. Зазначимо, що з гравців, які брали участь у тому поєдинку, в "Динамо" залишилося тільки шість виконавців - Антунеша, Хачеріді, Виду, Риболовля, Ярмоленко, Сидорчук, в "Шахтарі" - вісім (П'ятов, Срна, Кучер, Кривцов, Ракицький, Степаненко, Бернард, Тайсон).

На шляху до цього фіналу Кубка "Шахтар" розібрався з "Олександрією" (2:1), "Полтаві" було зараховано технічну поразку (0:3) і "Дніпро" донецька команда здолала з рахунком 1:0. "Динамо" само пройшло "Зорю" (5:2), "Нафтовик" (1:0) і "Миколаїв" (4:0).

За всю історію протистоянь фінал Кубка двічі проводився в Києві, по разу - у Дніпрі, Сумах, Полтаві та Львові. А Харків його приймає четвертий раз. На цей раз номінальним господарем поєдинку "гірники", а сама гра відбудеться на ОСК "Металіст", який є поки-що домашньою ареною для "Шахтаря", і де всі підтримують "гірників", а на трибунах очікується близько 30 тисяч уболівальників.

"Шахтар" не збирається програвати, а "Динамо" Кубок просто так не віддасть. Чекаємо цікавого і насиченого гольовими моментами матчу!