Шахтар - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 0:1)

Шахтар - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 0:1) Фото: "Шахтар" - "Динамо" (shakhtar.com)

РБК-Україна веде онлайн-трансляцію центрального матчу УПЛ

Шахтар - Динамо. Онлайн-трансляція поєдинку розпочнеться на РБК-Україна о 17:00, а дивитися матч можна на телеканалі "Футбол 2". Донецький "Шахтар" і київське "Динамо" зустрінуться в центральному матчі 27 туру української Прем'єр-ліги. На думку букмекерів, перевага в даному матчі на боці "гірників".

14 квітня 17:00
Харків, ОСК "Металіст"

Стартові склади:

"Шахтар": Пятов, Бутко, Хочолава, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Тайсон, Марлос, Патрік, Феррейра
Запасні: М.Шевченко, Ордець, Додо, Зубков, Коваленко, Дентінью, Кайоде

"Динамо": Бойко, Вербіч, Шепєлєв, Циганков, Гармаш, Піваріч, Бурда, Буяльський, Шабанов, Бєсєдін, Кендзьора
Запасні: Рудько, Морозюк, Мораєс, Ротань, Дерліс Гонсалес, Миколенко, Мбокані

Матч завершено 0:1

- До вашої уваги статистика поєдинку:

90 + 4 хв. По жовтій картці вручає арбітр Мбокані і Тайсону, яка для осьаннього виявилась другою.

90 + 2 хв. Починаються традиційні сутички в українському класико.

90 + 1 хв. Тайсон отримав жовту картку за те, що порушив правила проти Мораеса.

90 хв. Арбітр додав чотири хвилини до основного часу матчу.

83 хв. Тепер подвійна заміна від Фонсеки: Замість Марлоса і Патріка вийшли Кайоде і Коваленко.

82 хв. Остання заміна від Хацкевича. Мораес замінив Гармаша.

78 хв. Вербич здалеку завдав удару по воротах "Шахтаря" - П'ятов спокійно забрав м'яч.

74 хв. Зараз "Динамо" в основному працює над руйнуванням атак суперника.

73 хв. Хочолава порушує правила на Мбокані і отримує попередження.

71 хв. Арбітр показав жовту картку Артему Шабанову. На обміркований фол йшов гравець "Динамо".

70 хв. Заміна у "Шахтаря": замість Степаненка на поле вийшов Дентіньо.

67 хв. 26 679 уболівальників на стадіоні. Це рекорд відвідуваності у 2018 році в УПЛ.

66 хв. Починають грати провокаційно команди. Градус матчу піднімається! Гармаш напрошується на жовту.

65 хв. Замість Бєсєдіна у складі "Динамо" у гру вступив Мбокані.

63 хв. Жовту картку отримує Вербич, який фолить проти Фреда.

60 хв. Вимушена заміна. Замість кульгаючого Буяльського на поле виходить Ротань.

58 хв. Патрік пробив з меж штрафного, Бойко на місці.

55 хв. Тепер попередження отримує Ракицький, який одним підкатом зніс відразу двох динамівців.

54 хв. Жовта картка. Гармаш грубо підкотився ззаду під Ісмаїлі.

47 хв. Буяльський отримує пошкодження з боротьби з Патріком. Гравцю "Динамо" надають медичну допомогу.

46 хв. Повертаємось. Попереду 45 напружених хвилин!

45 + 1 хв. Завершилась перша половина зустрічі.

45 хв. Хвилину додав арбітр. Впродовж заключних 15 хвилин "Шахтар" створив значно більше моментів, ніж до того.

41 хв. Алан Патрік пробив повз ворота "Динамо". Після пропущеного голу "гірники" заграли потужно.

40 хв. І ще момент у "Шахтаря"! Ракицький після подачі з кутового переграв Бойко - Бурда вибив м'яч з лінії воріт.

39 хв. Марлос потужно пробив по воротах "Динамо", але влучив у поперечину.

34 хв. Тут же момент у "Шахтаря": Бутко навісив в штрафний майданчик, Феррейра виграв боротьбу в повітрі і пробив головою - неточно.

32 хв. ГОООЛ! Динамо відкриває рахунок у цьому матчі!! Шепєлєв відзначається!!! Володимир перехопив пас Хочолави, пройшовся вперед, обіграв двох суперників і вразив ворота "Шахтаря".

25 хв. "Гірники" виконали кутовий удар - кияни вибили м'яч зі своєї штрафної.

24 хв. "Шахтар" провів загрозливу атаку, але довести справу до удару не вдалося - Гармаш вибив на кутовий.

22 хв. Ще один момент у "Динамо". Після удару головою Бєсєдіна м'яч пройшов повз дальню стійку воріт "Шахтаря".

19 хв. Пауза в матчі. Ігрове зіткнення Циганкова і Ісмаїлі, обом надають медичну допомогу.

17 хв. Марлосу дістається в боротьбі з Вербичем, але півзахисник продовжує гру.

14 хв. Подача зліва у штрафний майданчик "гірників" - П'ятов все контролює і забирає м'яч.

9 хв. Відповідь від "Шахтаря". Марлос пробиває по воротах "Динамо" - повз стійку пролетів м'яч.

7 хв. "Динамо" заробляє кутовий. Циганков подає, Кендзьора на дальньому фланзі б'є головою по воротах "Шахтаря", але м'яч влучає у поперечину.

- Уважно слідкують за матчем.

6 хв. "Динамо" швидко переходить від оборони до атаки на старті, не затримуючись у центрі поля.

5 хв. Факундо Феррейра отримав жовту картку за те, що зіграв рукою, коли пробивав по воротах "Динамо".

3 хв. Перший удар по воротах. Його виконав Тарас Степаненко - м'яч пролетів повз стійку.

2 хв. Динамівці агресивно розпочинають поєдинок, націлений на атаку.

1 хв. Українське класичне протистояння розпочалось! Поїхали! "Шахтар" розіграв м'яч у центрі поля.

- Команди виходять на футбольне поле. Лунає Гімн України.

- Вихованець академії київського "Динамо" Віктор Циганков у матчі з "Шахтарем" піде на рекорд. Шість матчів поспіль із забитими голами - це повтор клубного рекорду в чемпіонаті України. Першим такий цикл видав Максим Шацьких, другим - Діого Рінкон. У Циганкова є шанс їх обігнати. Аби стати рекордсменом, Віктору потрібно забити гол у Харкові, в поєдинку з "гірниками".

- Форма команд на сьогоднішній матч. Гравці "Динамо" вийдуть на поле в синьому комплекті форми (голкіпер - у жовтому), а "гірники" проведуть поєдинок в «оранжево-чорної» екіпіровці (воротар - в зеленому).

Шахтар - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 0:1)Шахтар - Динамо: онлайн трансляція (рахунок 0:1)

Фото twitter.com/fcshakhtar

- Організатори матчу повідомили, що станом на ранок було продано трохи більше половини квитків. ОСК "Металіст" вміщує 40 тисяч глядачів.

- На матч був проданий найдорожчий квиток в історії УПЛ! Донецький клуб перед матчем з киянами вирішив влаштувати аукціон і розіграти можливість дивитися протистояння з лави запасних "гірників". Виграш дістався вболівальнику "Шахтаря", який запропонував максимальну суму в 20 500 за кожен квиток, викупивши відразу 2 подібних пропуску на матч.

- "Шахтар" запрошує уболівальників пораніше завітати на стадіон.

- Колишній гравець "Шахтаря" В'ячеслав Шевчук так прокоментував майбутній поєдинок: "Як завжди, вболівальники чекають матчу цих команд. У якому б турнірному становищі вони не знаходилися, це дербі і цікавий матч - це прикраса українського чемпіонату. "Шахтар" і "Динамо" знаходяться у чудовій формі, що показують їх останні ігри. Кияни виграли свій поєдинок проти "Зорі" з розгромним рахунком, донеччани - більшість своїх матчів виграли з розгромним рахунком. Тому, дуже цікаво буде подивитися на дві кращі команди чемпіонату України".

- Колишній гравець "Динамо" Артем Мілевський напередодні матчу назвав плюси і мінуси свого екс-клубу: "Я б сказав коротко: "Динамо" не вистачає зараз особистостей в команді, які були раніше. А також - класних легіонерів, які були в мій час. Сильні сторони - хороший тренер. Олександр Миколайович, успіху! І в грі з "Шахтарем", і взагалі в майбутньому. Також плюс - це молодий колектив, який в майбутньому повинен бути бойовою командою".

- Перед дербі гімн України прозвучить на стадіоні "Металіст" наживо у виконанні солістки Харківського національного театру опери та балету Юлії Антонової.

- Під час матчу у Харкові будуть підвищені заходи безпеки. Порядок будуть забезпечувати 2300 правоохоронців, серед них не лише поліцейські, а й бійці національної гвардії та курсанти університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

"Шахтар" зустрінеться з "Динамо" - єдиним конкурентом в боротьбі за чемпіонство. Решта команд втратили шанси на перше місце в чемпіонаті. Відрив між командами складає 6 очок.

Команди з синхронно вилетіли з еврокубків. "Шахтар" на стадії 1/8 фіналу Ліги чемпіонів не змогло пройти італійську "Рому", а "Динамо", теж італійський, "Лаціо" у 1/8 Ліги Европи. Після цього обидві команди повністю зосередилися на внутрішній першості.

У "Динамо" в поточному чемпіонаті 17 перемог і 6 нічиїх в 26 зустрічах. "Біло-сині" - другі в таблиці за результативністю (54 м'ячі), а по надійності оборони - треті після "Шахтаря" і "Вереса" (22).

Слід зазначити, що підопічні Олександра Хацкевича забивали в усіх поєдинках УПЛ в 2018 році, а також продовжили переможну серію до 5 матчів ( "Зоря", "Верес", "Ворскла", "Маріуполь", "Зоря"). Через травми до гри з "Шахтарем" не готувалися Тамаш Кадар і Микола Шапаренко.

На рахунку "оранжево-чорних" 20 перемог і 3 нічиї. Крім того, підопічні Паулу Фонсека в 2018 році оформили 7 сухих перемог поспіль. Напередодні донецька команда провела відкрите тренування, Тарас Степаненко та Марлос працювали в загальній групі. У команді немає дискваліфікованих - до українського класико готуються всі без винятку гравці.

Попередня зустріч у чемпіонаті відбулася в жовтні 2017 року. Тоді "Шахтар" випереджав "біло-синіх" на 7 очок, а сам поєдинок на НСК "Олімпійський" завершився внічию 0:0.

Тоді гра не рясніла стовідсотковими моментами, хоча кілька небезпечних ударів команди все ж завдали: Фред не потрапив в створ, Коваль впорався зі спробою Тайсона, а Пятов не дав відзначитися Мораес. Подивимось, що команди нам підготували цього разу.