ru ua

У Північній Ірландії виявили бомбу біля меморіалу загиблим воїнам

У Північній Ірландії виявили бомбу біля меморіалу загиблим воїнам Фото: поліція

Через виявлення підозрілого предмета в місті були відкладені церемонії

Поліція Північної Ірландії підтвердила, що виявлений в День поминання в місті Ома підозрілий предмет є саморобним вибуховим пристроєм. Про це повідомляє BBC.

Повідомляється, що вдень через виявлення підозрілого предмета в місті були відкладені церемонії, приурочені до Дня поминання загиблих у військових конфліктах. Поліція виставила кордони вздовж кількох вулиць.

"Цей маленький, але потенційно небезпечний пристрій було залишено з метою викликати максимальну кількість руйнувань під час Дня поминання", - йдеться в повідомленні начальника поліції Джорджа Гамільтона на сайті відомства. Поліція направила саморобний вибуховий пристрій на криміналістичну експертизу.

Зазначимо, день поминання у Великобританії традиційно проходить в неділю, найближчу до 11 листопада - дня укладення перемир'я у Першій світовій війні. В пам'ять про загиблих британці покладають квіти до меморіалів, багато носять на лацканах пальто і курток макові квітки - символ пам'яті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уродженець Бірмінгема (Великобританія) Захід Хуссейн, що планував влаштувати вибух на залізниці в 2015 році, отримав довічний термін.