СЕТАМ погоджує умови продажу майна ПриватБанку

СЕТАМ погоджує умови продажу майна ПриватБанку
Фото: ПриватБанк (УНІАН)

СЕТАМ переміг у тендері на продаж майна банку

Система електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ) погоджує умови договору з продажу майна Приватбанку. Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомив генеральний директор ДП СЕТАМ Віктор Вишньов, передає кореспондент РБК-Україна.

"Пройшов тендер, ми отримали повідомлення про те, що перемогли в ньому. Зараз узгоджуються умови договору і після цього вже будемо чекати заявки на продаж майна Приватбанку", - сказав Вишньов.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України ухвалив рішення про збільшення власного капіталу Приватбанку на 38,5 млрд гривень. Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні Кабінету міністрів

Дане рішення було прийнято урядом на підставі пропозицій Національного банку України, з урахуванням рекомендацій Експертно-аналітичної ради з питань участі держави в статутному капіталі банків та на основі висновку незалежного аудитора - компанії EY.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся