Сервіс "Особистий кабінет" використовують 73 тис. клієнтів "Запоріжгазу"

НовиниЕнергетика    14.11.2016 - 10:13
Сервіс "Особистий кабінет" використовують 73 тис. клієнтів "Запоріжгазу"
Сервіс "Особистий кабінет" використовують 73 тис. клієнтів "Запоріжгазу"

Сервіс "Особистий кабінет" на сайті 104.ua надав можливість кожному клієнту "Запоріжгазу" керувати своїм особовим рахунком і самостійно вести облік використаного газу через інтернет. Зараз "Особистим кабінетом" користується вже більше 73 тис. споживачів області, повідомляє прес-служба компанії.

У жовтні майже 45 тисяч зареєстрованих клієнтів передали покази газових лічильників через свою сторінку на сайті 104.ua.

"На сьогоднішній день на своїй сторінці на 104. ua споживачі газу можуть внести показники лічильника газу, перевірити стан свого особового рахунку, скачати і роздрукувати рахунок, дізнатися свій тариф, розмір субсидії або пільги, а також заплатити за спожитий газ", – зазначає начальник управління клієнтського сервісу "Запоріжгазу" Олег Данилов.

Також у функціоналі "Особистого кабінету" є можливість інтерактивного спілкування з фахівцями газової компанії для отримання різного роду консультацій, довідок або навіть запису на прийом. За даними компанії, скористатися онлайн-кабінетом можуть всі споживачі – фізичні особи, які використовують газ на побутові потреби, або приватні підприємці, на чиє ім'я відкритий особовий рахунок.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся