Сергій Ківалов в Одесі приймає високу делегацію ПАРЄ

У Національному університеті "Одеська юридична академія" сьогодні, у п'ятницю, 20 вересня, розпочала роботу науково-практична міжнародна конференція "Правове забезпечення ефективного виконання рішень і застосування практики Європейського суду з прав людини". В її роботі беруть участь керівництво та члени ПАРЄ, судді Страсбурзького суду, представники судової системи України, юридичної науки та практики та інші.
"Це друга конференція, яку ми проводимо на такому високому рівні, - сказав президент НУ "ОЮА" Сергій Ківалов. - Ми її проводимо спільно з комітетом Верховної Ради з питань верховенства права та правосуддя і Південним регіональним науковим центром АПН України".

У роботі конференція приймає участь президент ПАРЄ Жан-Клод Міньйон, який прокоментував можливе підписання угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

"Звичайно, що для Європейського союзу є важливим чинником, є мотивацією бачити, як Україна йде назустріч Європейському Союзу. У листопаді саміт у Вільнюсі - це буде історичне події для України. Над проектом договору про асоціацію працювали дуже багато і в Україні, і в ЄС. Цей договір вигідний усім. Я дуже радий, що в результаті наших дискусій був розроблений план дій, який, я сподіваюся, призведе до лібералізації візового режиму. Тому що Україна - дуже важливий партнер для Ради Європи, і, безумовно, повноправний член європейського співтовариства", - підкреслив Жан-Клод Міньйон.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся