Сербія - Бразилія: онлайн трансляція (рахунок 0:2)

Сербія - Бразилія: онлайн трансляція (рахунок 0:2) Фото: Сербія - Бразилія (twitter.com/FSSrbije)

Трансляція матчу Сербія - Бразилія розпочнеться о 21:00 на телеканалі Інтер

Сербія - Бразилія. Трансляція матчу розпочнеться на РБК-Україна о 21:00, а дивитися поєдинок можна на телеканалі "Інтер". Команди зіграють в третьому турі групи E чемпіонату світу з футболу 2018. На думку букмекерів, перевага в цьому поєдинку очікувано на стороні бразильської команди.

27 червня 21:00
Москва, стадіон "Спартак"

Матч завершено 0:2

90+3 хв. Все, впоралися бразильці і вийшли в плей-офф з першого місця!

89 хв. У команді Сербія заміна: Мітровіч йде, Йович з'являється на полі.

87 хв. Знову хороша атака сербів, знову Мітровіч бив. Але це знову виявилося неважко накрити бразильцям.

75 хв. Нарешті заміна у збірної Сербії: Костич йде, Радоньїч з'являється на полі.

68 хв. ГОЛ! Бразилія збільшує свою перевагу! Неймар з кутового виконав подачу на ближню штангу, а там Сілва відправив м'яч у сітку.

66 хв. Тите робить заміну: з поля пішов Філіпа Коутіньйо, увійшов в гру Ренато Аугусто.

65 хв. Ще раз Мітровіч головою, на цей раз Алісон Бекер в руки зловив.

61 хв. Ось і у Мітровіча відмінний шанс! Після торкання Аліссон він бив з близької відстані, але Сілва зорієнтувався і підставив ногу.

48 хв. Починають з картки серби, тепер отримав Матіч за грубу гру в центрі поля проти Жезуса.

46 мин. Починається другий тайм!

45+2 хв. Перший тайм завершено.

36 хв. ГОООЛ Бразилія виходить вперед! Крутий пас Коутиньо на ривок Пауліньо, який в дотик перекинув м'яч через Стойковича.

33 хв. Адем Ляїч в підкаті грубо збив Неймара і отримав жовту картку.

25 хв. А це перший крутий шанс Неймара! Стойкович класно зреагував, хоча до воріт було дуже близько.

15 хв. Серби дуже яскраво розпочали, дивно яскраво для гри з Бразилією! Вони намагаються грати на рівних, і у них виходить грати на рівних в атакуючий футбол.

10 хв. Відразу ж вимушена заміна у бразильців! Марсело дуже боляче, доводиться Філіпе Луїса випускати без розминки.

7 хв. Дуже активний початок, багато зупинок через офсайди і порушень.

3 хв. Бразилію влаштує і нічия у цьому матчі, але зі стартових хвилин команда активна і рішуче налаштована на цей поєдинок.

1 хв. Матч стартував!

- Стартові склади:

Сербія: Стойкович, Рукавіна, Коларов, Міленкович, Вельковіч, Матчі, Тадич, Милинкович-Савич, Костич, Мітровіч, Ляїч

Бразилія: Алісон, Фагнер, Марсело, Тьяго Сілва, Міранда, Каземіро, Пауліньо, Коутіньйо, Вілліан, Габріель Жезус, Неймар

- Тите продовжує традицію: кожен матч - новий капітан. На Коста-Ріку команду виводив Тіаго Сілва, тепер черга Міранда.

- Працювати на матчі буде іранська бригада арбітрів на чолі з Алірезою Фагані. Його асистентами будуть Ібрахім Сохандан і Мохаммадреза Мансурі, резервним суддею призначений Анур Хміла з Тунісу.

Лише в останньому турі визначаться два учасники плей-офф від групи E: Сербія зіграє з Бразилією. Паралельно Швейцарія зустрінеться з Коста-Рікою, яка вже втратила шанси на продовження боротьби.

Очолює групу з чотирма очками збірна Бразилії, стільки ж у Швейцарії. Сербія відстає на одне очко і команді необхідна перемога. Балканська команда важко переживає прикра поразка на останніх хвилинах від Швейцарії (1:2).

Бразилія на ЧС-2018 поки не вражає: в першому турі вона зіграла внічию зі Швейцарією (1:1), а в другому лише в доданий час зуміла обіграти Коста-Ріку (2:0).

У найближчому матчі у "селесао" не зможе зіграти вінгер Дуглас Коста, який отримав травму в матчі проти Коста-Ріки.