ru ua

Сепаратисти в Слов'янську мають наміру відпускати українських військових лише в обмін на своїх активістів

Донецькі сепаратисти мають наміру відпускати українських військових лише в обмін на своїх затриманих активістів.

Донецькі сепаратисти мають наміру відпускати українських військових лише в обмін на своїх затриманих активістів. Про це заявив глава сепаратистських бійців у Слов'янську Ігор Стрєлков, пише видання "Новини Донбасу".

"Тепер жоден військовий Української армії або затримані в Слов'янську диверсанти не будуть звільнені без обміну на активістів народного ополчення", - заявив Стрєлков.

Згідно з повідомленням, ці заходи сепаратистами прийняті після затримання в аеропорту Донецька співробітниками СБУ заступника "народного мера" Слов'янська Ігоря Перепічаєнко.

Зазначимо, вчора на спільній прес-конференції, що пройшла в Слов'янську, лідер самопроголошеної "Донецької народної республіки" Денис Пушилин заявив, що командиром самооборони "республіки" призначений Стрєлков.

Крім цього, щодо затриманих вчора в Слов'янську групи військових з країн НАТО Стрєлков додав, що вони, за попередніми даними, займалися розвідувальною діяльністю на території Донецької області та при собі у них були виявлені спецпристрої.