Сенат США схвалив проект бюджету-2019 зі збільшеною допомогою для України

Сенат США схвалив проект бюджету-2019 зі збільшеною допомогою для України
Фото: США (pixabay.com)

Сенат США схвалив проект бюджету Пентагону

Сенат США схвалив проект бюджету Пентагону на 2019 рік, у якому передбачено збільшення безпекової допомоги Україні до 250 мільйонів доларів. Про це йдеться у повідомленні посольства України в США у Facebook.

Сенат США схвалив раніше узгоджений з Палатою представників проект "Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік", який передбачає 250 млн. дол. для безпекової допомоги Україні.

Даний кошторис на 50 млн дол. перевищує бюджет 2018 року для відповідних програм підтримки нашої держави.

Як зазначається, 250 млн дол. виділяються, у тому числі, на проведення військових навчань, надання військового оснащення, летальних видів озброєнь та логістичної підтримки, заміни раніше наданих озброєнь чи військових товарів. Перелік видів допомоги включає також розвідувальну підтримку збройних та безпекових сил України.

Для набуття чинності узгоджений проект "Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік" має бути ще проголосований Палатою представників, після чого він буде переданий на підпис Дональду Трампу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що цього року США надали Україні фінансову допомогу у розмірі близько 620 мільйонів доларів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся